Vieme, koľko bude stáť úplne nový TOP GEAR!

  • Bristký gigant BBC musí po odhalení rozpočtu len blednúť závisťou. Amazon projektu verí natoľko, že na neho uvoľnil neuveriteľných 227 miliónov eur.
image_1441187308.jpeg
  • Bristký gigant BBC musí po odhalení rozpočtu len blednúť závisťou. Amazon projektu verí natoľko, že na neho uvoľnil neuveriteľných 227 miliónov eur.

 

To, že Top Gear, najsledovanejšia motoristická relácia všetkých dôb skončil už dávno viete. Bezprostredne po oznámení konca sa začali objavovať špekulácie o tom, či vôbec a ak, tak v akej podobe bude seriál pokračovať. Našťastie sa máme na čo tešiť. Britská televízia BBC, ktorá sa s Jeremym Clarksonom ukončila spoluprácu plánuje s pôvodným Top Gearom pokračovať, avšak v inom obsadení. To nie je až tak zaujímavá spáva, pretože pôvodných kvalít pôjde len veľmi ťažko dosiahnuť. Oveľa potešujúcejšie je, že trojica Clarkson, Hammond a May budú mať svoju show vďaka spolupráci so spoločnosťou Amazon. Síce pod iným názvom, no iste sa máme na čo tešiť. A už aj vieme, čo bude celé divadlo stáť!

 

Clarkson Hammond May

 

BBC SA MÔŽE NECHAŤ STRČIŤ!

Bristký gigant musí po odhalení rozpočtu len blednúť závisťou. Amazon projektu verí natoľko, že na neho uvoľnil neuveriteľných 227 miliónov eur. Projekt má mať 3 série, na jednu epizódu, ktorá bude mať približne hodinu čistého času tak pripadá rozpočet 6,3 milióna eur. A to ozaj nie je málo! Nuž a plesať môžu aj moderátori, minimálne po finančnej stránke idú do lepšieho. Jeremy Clarkson, ktorý sa vo veľkej miere zaslúžil o znovuzrodenie série v BBC zarábal ročne 1 milión libier. Po novom si má údajne polepšiť na 10 miliónov libier ročne, to je 10-násobný nárast! Biedu nebude trieť ani Hammond a May, ich ročný honorár by mal predstavovať približne 7,2 milióna libier. Nový „Top Gear“ bude mať na starosti aj  Andy Wilman, producent pôvodnej série, ktorý vždy stál verne pri Clarksonovi v jeho začiatkoch. Podľa čísiel sa máme naozaj na čo tešiť, už sa nevieme dočkať prvých výsledkov.

 

Clarkson Hammond May

 

BBC OSTALI LEN OČI PRE PLAČ

Televízia BBC už vopred avizovala, že Top Gear bude pokračovať, hlavným moderátorom bude Chris Evans. Ten ale ešte nemá svojich spolumoderátorov, navyše tu je ešte jeden problém. Ďalšia séria mala pôvodne začať na jar budúceho roku, dovtedy má ale Chris Evans ešte jednu platnú zmluvu a návrat Top Gearu z dielne BBC je tak reálny možno niekedy v druhej polovici roku 2016. Je ale takmer isté, že sledovanosť nebude siahať ani po členky Top Gearu s Clarksonom, Hammondom a Mayom. Aspoň že my o nich neprídeme a americký Amazon budeme mať o niečo viac v láske.

 

Clarkson Hammond May

Clarkson Hammond May

Clarkson Hammond May

Zdroj: autobazar.eu

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK