WebSupport má nového CEO!

  • V poslednom čase som sa venoval viacerým startupom a firmám. Vždy ma to ťahalo do nových a nových dobrodružstiev.
image_1444315066.jpeg
  • V poslednom čase som sa venoval viacerým startupom a firmám. Vždy ma to ťahalo do nových a nových dobrodružstiev.

 

Vo WebSupporte som vykonával už viac strategicko – leaderskú pozíciu, ako denno dennú manažérsku prácu, ktorá tu potom chýbala. Vnímal som to ako jeden z problémov vo firme. CEO proste musí byť na 100% oddaný jednej veci. Po dlhom premýšľaní a hľadaní spôsobov ako tento problém najlepšie vyriešiť sa to podarilo.

 

Už od augusta máme vo vedení firmy veľkú posilu. Je ním Ján Cifra, ktorý sa stal pred pár mesiacmi novým CEO. Má rozsiahle skúsenosti z oblasti technológií a manažmentu, 2 roky pôsobil ako riaditeľ v spoločnosti Axasoft. Počas štúdia MBA na Vlerick Leuven-Gent Management School v Belgicku pracoval pre ING Belgium. Jeho poslednou zastávkou pred WebSupportom bolo Piano Media, kde pôsobil ako finančný riaditeľ a zároveň business developer zodpovedný za komunikáciu s vydavateľmi z európskych krajín.

 

Michal Truban, bývalý CEO WebSupportu

Už na základe skúseností z prvých mesiacov som rád, že sa mi podarilo získať lepšieho CEO ako som ja (a to som neveril, že niekedy napíšem :). Som presvedčený, že spolu so skvelým teamom ľudí posunie firmu do ešte lepších levelov. Keď vidím všetky plány, timelinu a tasky ktoré sú pred nami, mám stále to nadšenie, že by som najradšej pretočil čas do budúcna aby som už videl výsledok. Nikdy som nemal lepší pocit z teamu vo WebSupporte, ako teraz.

 

Celá firma aktuálne prechádza veľkou skúškou, keďže zažila obrovský rast, na ktorý bolo ťažké sa pripraviť. V súčasnosti sa na pozadí vykonávajú veľké technologické zmeny, ktoré krok po kroku riešia všetky problémy s náročnou implementáciou staronovej infraštruktúry. Ak vás zaujímajú detaily, prečítajte si o nich v mojom poslednom blogposte.

 

Zdroj: Datalan IT Forum 2015

 

Z WebSupportu samozrejme neodchádzam. Budem robiť presne to, čo posledné roky. Teraz už oficiálne z pozície šéfa boardu. Spoluvytvárať stratégiu a víziu, kam to má celé smerovať a nechávať lepším ľudom ako som ja, aby sa realizovali. Budem “drivovať” ďalší rozvoj a naďalej nebudem s ničím spokojný :).

 

Aj vďaka tejto zmene bude WS lepší ako predtým a o tom je naša filozofia – stále sa zlepšovať.

 

Ján Cifra odpovedá na vaše otázky

 

Zdroj: www.websupport.sk/blog

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK