Wibbitz 3.0: Revolúcia v čítaní správ

  • Wibbitz 3.0 je tu s prekopanou appkou a úplne novým dizajnom. Okrem toho pribudol real voice, ktorý poskytne ešte lepši zážitok z celej aplikácie.
image_1393610236.jpeg
  • Wibbitz 3.0 je tu s prekopanou appkou a úplne novým dizajnom. Okrem toho pribudol real voice, ktorý poskytne ešte lepši zážitok z celej aplikácie.

Wibbitz 3.0 v skratke:

  • Video a Textový sumár: Môžete pozerať video a textový sumár v tom istom čase.
  • Real Voice – Over Narration: Autentický zvuk
  • Reimagined Design: Nový dizajn, ktorý sa viac pohral s kartovými záložkami
  • Intuitívny UX a Navigácia
  • Svajpovanie, ktorým sa menia články

 

What’s so special???

Podobne ako appka Samba aj Wibbitz sa snaží preraziť vo svete videa. Spôsob, akým to ale robí Wibbitz, je unikátny.  Prináša totiž život do písaného textu. To by samo o sebe nebolo ešte nič extra.  Ale ak vám Wibbitz tento text nahlas prečíta, priradí k textu video sekvencie a vizuálizuje čítaný text, môžeme hovoriť o naozajstnej revolúcií. Veď posúďte sami.

 

 

Oddnes sa správy nečítajú, ale pozerajú. Za touto skvelou appkou stojí algoritmus, ktorý rozpoznáva pridaný text a sám si nájde najdôležitejšie body z textu. Tieto neskôr vizualizuje vo forme videa. Spôsob prijímania informácií sa týmto absolútne mení.

“Cieľom Wibbitz je zmeniť spôsob prijímania informácii na mobilných zariadeniach. Konvertovanie textu do videa trvá presne 10 sekúnd a je plne automatizované”, tvrdí CEO Zohar Dayan. Zázračným spôsobom sa z dlhého textu stáva krátke a sumárne video. No nie je to bomba?!? ,,Vadilo mi niekedy veľmi nepohodlné čítanie dlhých textov na mobiloch”, čomu asi všetci rozumieme.

Táto appka je naozajstným (ako by Marek povedal) gamechangerom v oblasti poskytovania informácii. Časom rozmýšľajú Wibbizáci appku aj skomerčniť a sprístupniť každému. Je dosť možné, že naše deti v dohľadnom čase už nebudú písať slohové práce, ale slohové videá. 

Osobne si aplikáciu naozaj užívam. Slajdujem hore, dole, doľava, doprava a vždy niečo nájdem. Ak sa vám nechce počúvať text, ale radšej čítate, nie je problém. Text nájdete aj v písanej verzii. Content appky sa momentálne sústredi okolo news z rôznych segmentov. Milo ma prekvapila kvalita informácií. Inteligencia algoritmu je naozaj úžasná. Vrelo odporúčam každému vyskúšať.

Wibbiz vyhral cenu v kategórií ,,produkt/servis”, čo je jedna z najprestížnejších  cien. Izraelci boli však úspešní aj v ďalšej kategórii – konkrétne v ,,Most Innovative Application” s appkou Pointgrab.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech