Za tieto kancelárske priestory by sa nemuseli hanbiť ani v Silicon Valley

  • Avast v Brne otvoril nové kancelárie, v ktorých pracuje takmer 400 ľudí
  • Tie sú na úrovni priestorov, ktoré majú v Prahe a San Franciscu
  • Obsahujú aj taká vymoženosti ako je posilňovňa či detský kútik
6Z1A9993-HDR
Avast
  • Avast v Brne otvoril nové kancelárie, v ktorých pracuje takmer 400 ľudí
  • Tie sú na úrovni priestorov, ktoré majú v Prahe a San Franciscu
  • Obsahujú aj taká vymoženosti ako je posilňovňa či detský kútik

Český antivírusový gigant Avast si svojich zamestnancov híčka. Po kanceláriách v Prahe, za ktoré získali ocenenie, sa zamerali na spríjemnenie prostredia aj v kanceláriách v Brne. Zamestnanci sa presťahovali do nových priestorov, ktoré sa rozprestierajú po 4 poschodiach a zaberajú priestor 8 000 metrov štvorcových. Sídlia v budove, ktorú vybudoval CTP invest a využíva tie najekologickejšie riešenia, aby zabezpečila zamestnancom čo najpohodlnejšie prostredie. V nových priestoroch sídli väčšina tímu global Threat Labs, zároveň sa tam zdržujú aj najšpičkovejší inžinieri, ktorí majú na starosti vývoj nových produktov a výskumný tím, ktorý sa zaoberá využitiami umelej inteligencie a bezpečnosti pre IoT. 

„Česká republika je sídlom pre mnohých talentovaných inžinierov a domovom špičkových svetových univerzít. S univerzitami máme uzavreté partnerské zmluvy, ktoré nám pomáhajú naberať veľmi nadaných jedincov do našich developerských a výskumných tímov. Naša Brnenská pobočka je našim hlavným vývojovým centrom, ktoré zamestnáva takmer 400 softvérových inžinierov, bezpečnostných expertov a  IT špecialistov. Tí sú hnacím motorom našich inovácii vo svete. Sme hrdí na naše české korene a technologickú odbornosť, ktorú sme tu vybudovali a vďaka, ktorej môžeme chrániť ľudí vo všetkých kútoch sveta. Plánujeme ďalej rásť a v našej náborovej stratégií bude Česká republika aj naďalej zohrávať dôležitú úlohu.” vyjadril sa generálny riaditeľ Avastu Vince Steckler. 

Taktiež vo svojom vyhlásení dodal, že pre nich ako svetovú firmu je dôležité aby mali nastavené rovnaké štandardy pre všetkých svojich zamestnancov. Nové priestory v Brne sú navrhnuté v podobnom štandarde ako sídlo v Prahe či kancelárie v San Franciscu. Ich súčasťou sú herné zóny, hudobné miestnosti, odhlučnené miestnosti, jedáleň pre zamestnancov, posilňovňu, detský kútik s opatrovateľskými službami a knižnicu. 

Zdroj: Avast

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech