6 šialene úžasných tech produktov z Kickstarteru

  • V tomto článku vám ukážeme šesť produktov z Kickstarteru, ktoré momentálne patria medzi tie najcoolovejšie.
image_1433452095.png
  • V tomto článku vám ukážeme šesť produktov z Kickstarteru, ktoré momentálne patria medzi tie najcoolovejšie.

 

1. C.H.I.P., prvý počítač na svete za 9$

„Postavené na prácu, zábavu a všetko medzi tým!“ C.H.I.P. mini počítač má väčšinu funkcií klasického PC. Je postavený na doske o veľkosti kreditnej karty. A cena 9$ je taktiež minimalistická. Tento malý zázrak má 1 GHz procesor a 4 GB úložného priestoru.

 

 

 

2.Miito, elegantná palička na ohrev tekutín

Tradičné kanvice po väčšine naozaj plytvajú vodou a energiou. Miito je udržateľná výhrevná palička, ktorá nemrhá zdrojmi a prácu urobí svojským štýlom. Na prevarenie vody stačí jednoducho ponoriť tenučké Miito do misky alebo pohára, ktorý však nesmie byť kovový a položiť ho na platformu, ktorá prichádza s paličkou a asi o 60 sekúnd máte vodu v bode varu. Môžete ním zohriať aj polievky, mlieko či latté, ktoré ste chceli vypiť celé ráno a teraz je studené. Pred objednávka za 86$.

 

 

 

3.Phree, chytré pero digitalizujúce vaše doodles

Phree je navrhnutý tak, aby vás odbremenil od zdĺhavých úloh tým, že umožní vašim ťahom digitalizovať sa priamo vo vašom smartfóne či tablete ihneď počas toho, ako píšete na akýkoľvek povrch. Využíva 3D tracking a bluetooth ako digitálny atrament. Môžete tak napísať email bez toho, aby ste použili svoj telefón. Je kompatibilný s aplikáciami ako Microsoft Office, Evernote, Viber a pod. Jeho cena v pred objednávke sa pohybuje okolo 170$.

 

 

 

4.Bruno, chytrý odpadkový kôš

Bruno nie je len tak nejaký odpadkový kôš. Robustné obdĺžnikové zariadenie vás správou upozorní, že treba vyniesť smeti, že potrebujete viac odpadkových sáčkov a vákuovo zadržiava zápach. Je preplnený senzormi, batériou, vymeniteľným filtrom a hladko pracuje s príbuznou aplikáciou. Predobjednať si ho môžete za 159$.

 

 

 

5.Wake, zobúdzajte sa s budíkom vďaka vášmu vlastnému východu slnka

S Wake na vašom strope sa zobudíte pomaly, hladko a nežne. A to všetko vďaka simulovanému východu slnka. Postupne na vás púšťa ultrazvukové vlny a namieri na vás lúč LED svetiel. Wake sa automaticky natočí vašim smerom a sám sa vypne, keď sa postavíte z postele. Pred objednávka za 249$.

 

 

 

6.Makey Makey GO, obvodová doska, ktorá zmení na touchpad asi hocičo

Táto chytrá USB obvodová doska s prídavnými úchytmi premení bežné objekty na touchpad zariadenia, ktoré sa okamžite napoja na internet. Makey Makey GO funguje dokonca aj s banánmi, koláčmi, želé,…. len si vyberte. Môžete ich použiť napríklad ako selfie-stick button, hracie klávesy, či herné konzoly. Tento netradičný, ale zábavný produkt si môžete pred objednať za 19$.

 

 

Zdroj: entrepreneur.com, Kickstarter

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech