Ako získať kapitál na svoj ďalší rast? Zistite na webinári s Venture to Future Fund

banner k clanku
Venture to Future Fund
 • Téma: How to Prepare for Series A Funding
 • Dátum a čas: 03.12.2020 o 17:00 (CET)
 • Organizátor: 0100 Conferences
 • Registrácia: zadarmo na tomto linku
 • Získať kapitál, ktorý je tepnou všetkých rastúcich inovatívnych spoločností, nie je také jednoduché.  Ak ste niekedy napríklad žiadali o úver  v banke, narazili ste asi na viacero komplikácií a uvedomili  si, že tadiaľto vaša cesta nevedie.

  Existuje však aj iný spôsob získania zdrojov pre vaše inovatívne podnikanie, a to vo forme venture kapitálu, ktorý ponúkajú venture fondy.

  Budúci investor bude mať veľa otázok

  Získať kapitál od venture fondu si vyžaduje dôslednú prípravu. Musíte byť schopný odpovedať na množstvo relevantných otázok a mať pre svojho budúceho investora k dispozícií všetky potrebné dokumenty.

  Na čo všetko sa môže potenciálny investor opýtať? Aké konkrétne informácie treba mať naštudované? Aké dokumenty môže od vás chcieť?

  Odpovede na  tieto a mnohé ďalšie otázky vám priblíži Venture to Future Fund (VFF) vo webinári už 3.decembra.

  Nechajte si poradiť a pripravte sa tak na jedno z najdôležitejších pracovných stretnutí. Ak vaša spoločnosť potrebuje rásť a vy práve hľadáte najvhodnejšiu možnosť, ako jej zabezpečiť kapitál, neváhajte sa prihlásiť.

  zdroj: Venture to Future Fund

  Aké firmy hľadá Venture to Future Fund?

  VFF plánuje alokovať finančné prostriedky v objeme 40,4 miliónov eur do inovatívnych spoločností, ktoré majú  potenciál stať sa priekopníkmi vo svojej oblasti. 

  Zameriava sa predovšetkým na malé a stredné podniky v rastovej fáze (Series A a ďalšie kolá).  Dali ste dokopy čiastočne funkčný, a  životaschopný produkt, ktorý bol otestovaný na trhu a má už prvých platiacich zákazníkov? Ak zároveň  máte jasnú víziu do budúcnosti, ktorá je založená na relevantných číslach a informáciách,  a ktorú napĺňate s kvalitným teamom, máte veľké šance získať investíciu od VFF. 

  Priemerná investícia  fondu sa pohybuje v rozmedzí 1,5 – 2 milióny eur, pričom vždy investuje so súkromným spoluinvestorom na báze tzv. pari-pasu. Úlohou VFF je podporovať rast venture kapitálového trhu práve spoluinvestovaním so súkromnými koinvestormi. VFF bude investovať najmä do slovenských spoločností, ale aj spoločností v EÚ s presahom na Slovensko.

  Investormi vo VFF sú Európska investičná banka, Ministerstvo financií Slovenskej republiky a National Development Fund I. Pre Európsku investičnú banku ide o prvú investíciu svojho druhu v našom regióne.

  Venture to Future Fund aj touto cestou otvára nové   možnosti   pre   všetky   inovatívne spoločnosti   s prepojením   na   Slovensko,   ktorým   chýba   dodatočný   kapitál   na   zrealizovanie   ich podnikateľských plánov.

  zdroj: Venture to Future Fund

  Ak vás zaujíma viac, vidíme sa 3.12. o 17:00 na webinári How to Prepare for Series A Funding (powered by Venture to Future Fund) s našimi hosťami:

  Úvodná prezentácia VFF

  • Martin Banský, Investment Manager, Vice-Chairman of the Board, Venture to Future Fund
  • Miriama Kováčová, Investment Manager, Member of the Board, Venture to Future Fund

  Panelová diskusia

  • Matej Říha, Investment Manager, Chairman of the Board, Venture to Future Fund
  • Rolf Brien, Investment Advisory Committee of Venture, Future Fund
  • Viktor Primus, CFO, SEC Technologies
  • Richard Guga, Co-Founder & Executive Director, Nettle
  • Marton Medveczky, Investment Associate, Flashpoint Venture Capital

  Zaregistrujte sa zadarmo ešte dnes.

  O 0100Conferences

  0100 Conferences je popredným organizátorom Private Equity & Venture Capital podujatí v celej Európe. Každé podujatie hostí viac ako 200 senior- level účastníkov z PE/VC investičných fondov, family offices, business angels, penzijných fondov, bánk a poisťovní.

  Kontaktná osoba pre médiá

Najnovšie videá

Trendové videá