CESA: Poznáme slovenských víťazov

  • Pred pár dňami sa uskutočnilo finále národných kôl CESA. O víťazoch rozhodlo 455 hlasov. Tí najlepší budú 30. mája bojovať vo finále v Budapešti.
image_1400800859.jpeg
  • Pred pár dňami sa uskutočnilo finále národných kôl CESA. O víťazoch rozhodlo 455 hlasov. Tí najlepší budú 30. mája bojovať vo finále v Budapešti.

 

Startupom roka sa stal LiveDispatcher – platforma, ktorá umožnuje systematicky sledovať rozvrh úloh, ich aktuálny stav, posledné zmeny a pozície pracovníkov v teréne. Zároveň zbiera dôležité dáta z terénu, zachytáva GPS súradnice zamestnancov a online importuje objednávky. Posledným benefitom je jednoduchý export reportov, štatistík a výkazov práce.

Kategóriu Service provider of the Year vyhral The Spot – priestor pre kreatívcov, freelancerov a inovatívnych nadšencov. Ľuďom prináša workshopy, prednášky, mentoring a hlavne priestor na vytváranie kontaktov. Je členom SAPIE – Slovenskej Asociácie Pre Internetovú Ekonomiku. V The Spote nájdete malú kaviareň, knižnicu s knihami a časopismi, niekoľko menších kancelárii ako aj zasadačky.

V kategórii Best Designer Startup sa najlepšie umiestnil projekt Kickresume – platforma na vytváranie kvalitných a originálnych životopisov. Tak si môže každý zvýšiť šance na získanie vysnívaného zamestnania a nakopnúť svoju kariéru. Vytvorenie životopisu je rýchle a intuitívne. Po vytvorení si ho užívateľ môže jednoducho stiahnuť v PDF alebo uložit na webe Kickresume a kedykoľvek ďalej upravovať. To všetko úplne zadarmo.

Kategóriu Founder of the Year obsadil na prvom mieste Michal Trnka

Víťazi počas finále hrajú o tieto ceny:
–       Cloudové služby od Google v hodnote 100 000 USD
–       Cloudové služby od Amazonu v hodnote 15 000 USD
–       Podnikateľské a právne služby od White Summers
–       Lístky na Pioneers festival
–       Lístky na Craft Festival
–       GPS navigáciu od spoločnosi NavnGo
–       Softvérový balíček od Kulcsszolft
–       Lístky na Sikerkonferencia a možnosť stretnúť Arnolda Schwarzeneggra
–       Vytvorenie videa od Explainer rockets
–       Jednomesačné plánovanie administratívy a stretnutí (Loffice Hungary and Loffice Austria)
–       Mediálna podpora

VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV SÚŤAŽE StartupCamp:
Lístky na podujatie vyhrala Baška Cicoňová, Jozef Pohorelec a Martina Banasova.

foto: 2.bp.blogspot.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK