Česká Scratchilla – appka na poškrabanie chrbta na požiadavku

  • Spočiatku to bol iba žart, ľudia však mali záujem. Brnenský tím sa preto rozhodol spustiť kampaň na Indiegogo a vyzbierať potrebné financie na vývoj aplikácie.
image_1447154002.png
  • Spočiatku to bol iba žart, ľudia však mali záujem. Brnenský tím sa preto rozhodol spustiť kampaň na Indiegogo a vyzbierať potrebné financie na vývoj aplikácie.

 

Každý miluje dobré poškrabanie a to je presne základ aplikácie Scratchilla. Či chceš poškriabať na chrbte, hlave alebo inde… Stačí si otvoriť aplikáciu, požiadať o poškriabanie a najbližšie sa nachádzajúca Scratchilla (osoba, ktorá ťa poškriabe) ťa navštívi a pomôže ti s tvojím problémom. Aké jednoduché… No bude to fungovať?

 

 

Spočiatku spustil malý tím z brnenského Videoflotu Scratchillu iba ako žart. „Škrabkaciu appku sme pôvodne mysleli ako vtip, ale keď sa ukázalo, že nápad mnohých nadchol a appku by naozaj používali, povedali sme si, že to skúsime,“ hovorí autor myšlienky David Spáčil. „Pokiaľ sa nám v kampani podarí vyzbierať dostatok peňazí, aplikácia bude dostupná zadarmo. Postupom času ju možno rozšírime aj na objednávku masérov, keďže nás mnohí kontaktovali.“

 

Cieľom kampaňe na Indiegogo je vyzbierať $7000 na vývoj aplikácie. V kampani ponúka startup aj rôzne kupóny, ktorými môžete svoje škriabacie služby ponúknuť známym. Ideou je, že pokiaľ sa stanete Scratchillou, za škrabanie si môžete privyrobiť. Používatelia totiž platia za každé poškriabanie tzv. Scratchcoinmi.

 

 

Asi tou hlavnou otázkou je, koľkí ľudia sa dajú na to, nechať poškriabať cudzím človekom. Osobne sa mi to nezdá úplne reálne ani hygienické, ale ako šialený pokus o appku to beriem. Treba to skúsiť. Dnes už nikto nevie, čo vypáli :) Možno tá druhá možnosť s masérmi je reálnejšia.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech