Funny videá z prostredia stratupov. Zasmejte sa!

  • Ak si myslíte, že do sveta startupov zábava nepatrí, ste na omyle! Existuje hneď viacero startupov, ktoré sa rozhodli natočiť vtipné video a aj takýmto spôsobom zaujať. Niektoré z tých najpodarenejších nájdete v tomto článku.
image_1424117421.jpeg
  • Ak si myslíte, že do sveta startupov zábava nepatrí, ste na omyle! Existuje hneď viacero startupov, ktoré sa rozhodli natočiť vtipné video a aj takýmto spôsobom zaujať. Niektoré z tých najpodarenejších nájdete v tomto článku.

 

DollarShaveClub

DollarShaveClub je spoločnosť, ktorá online ponúka žiletky a ďalšie produkty spojené s holením. Nuda, hovoríte si? Určite nie! Tento projekt dokázal vyťažiť maximum zo svojho potenciálu a prišiel s radou originálnych nápadov. Spoločnosť ponúka na svojich stránkach rôzne typy členstva v ich vlastnom „žiletkovom“ klube, ktorý prináša pre svojich členov viacero výhod. Okrem toho DollarShaveClub natočilo aj video, ktoré obletelo celý internet. Pozrite si ho aj vy, určite vás pobaví!

Bebo

Bebo ako sociálna sieť vznikla už v roku 2005 a patrila medzi konkurentov Facebooku . Webová stránka sa tešila obľube a v roku 2008 ju odkúpil AOL za 850 miliónov dolárov. Bebo ale upadalo a pred dvoma rokmi si ho kúpili naspäť jeho tvorcovia za „iba“ jeden milión. Z tohto obdobia pochádza aj nasledujúce video, ktoré vtipnou formou pripomína prečo bola sociálna sieť obľúbená a zároveň sľubuje úplne nové Bebo. To si dnes môžete stiahnuť ako aplikáciu do svojho smartfónu. 

Bedford Slims

Bedford Slims sú štýlové elektronické cigarety z New Yorku. Projekt vznikol v roku 2010 a počas svojej existencie sa snaží udržiavať si cool brand. Bedford Slims okrem elegantného vzhľadu cigariet zaujali aj zaujímavým videom, v ktorom vtipne propagujú svoj produkt a poukazujú na jeho výhody. Tento projekt je dnes úspešný, keďže je o cigarety záujem aj mimo USA a značka rozširuje svoju ponuku o nové modely.  A aj video sa celkom podarilo, čo poviete?   

Yevvo

Teraz niečo z trochu menej známeho súdka. Yevvo je appka, vďaka ktorej môžete sledovať videá svojich priateľov live, alebo sa rovnakým spôsobom môžete podeliť o živý prenos s vašimi zážitkami. To predvádza aj toto vtipné video, ktorým sa tvorcovia rozhodli prezentovať svoju aplikáciu. Nevinný cestovateľský zážitok sa nečakane zmení na útek pred istou smrťou a samozrejme všetko sa to stihlo natočiť!

SnazzyRoom

Ďalšie vtipné je z dielne SnazzyRoom. Projekt, ktorého cieľom je spraviť z online nakupovania reálny zážitok so všetkým čo k nemu patrí prišiel s videom, prostredníctvom ktorého hľadá nové posily do tímu SnazzyRoom. Novému členovi tímu ponúkajú množstvo výhod vrátane napríklad firemnej helikoptéry!

Zdroj: youtube.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech