Ak hľadáš perfektné slúchadlá za dobrú cenu, už viac nemusíš

  • Skladné slúchadlá do uší s kvalitným zvukom a za dobrú cenu už nemusia byť len v tvojich predstavách. Našli sme ich namiesto teba.
xiaomi-mi-earphones-pro-006
  • Skladné slúchadlá do uší s kvalitným zvukom a za dobrú cenu už nemusia byť len v tvojich predstavách. Našli sme ich namiesto teba.

Keď ide o počúvanie hudby v tej najlepšej kvalite, ktorá ti vyrazí dych, zvyčajne hrajú prím veľké uzavreté slúchadlá. Nielen, že poskytujú väčší komfort, ale aj izoláciu zvuku od okolia a priznajme si, viac cool vzhľad. No občas príde vhod aj niečo menšie a skladnejšie, napríklad pri cestovaní. Nájsť však na trhu slúchadlá do uší, poskytujúce slušnú kvalitu zvuku, je niekedy nadľudský výkon. Teraz už však nemusíš bezcieľne hľadať ďalej, pretože tím z Bussiness Insideru to spravil za teba.

Otestovali viac než sto rozličných slúchadiel, a prekvapivo, jeden pár na plnej čiare porazil aj oveľa drahšie modely. Víťazom sú Xiaomi Mi In-Ear Pro v luxusnom hliníkovom prevedení, ktoré sa momentálne na Amazone predávajú za 29,99 dolárov. Kovová konštrukcia z nich robí kvalitnejšie pôsobiaci model, než tie plastové v podobnej cenovej kategórii. Sú vďaka nej odolnejšie, no zároveň aj ultra ľahké. Kábel je potiahnutý kevlarom, a preto ani po mesiacoch používania nejaví žiadne známky opotrebovania. Súčasťou kábla je prepínač s troma tlačidlami a mikrofón.

xiaomi-headphones

Čo sa týka zvuku, prekvapí aj skutočných hudobných nadšencov. So samostatnými ovládačmi pre výšky, stredy a basy si zvuk budeš môcť nastaviť podľa svojich predstáv. Teš sa najmä na ostré výšky, dynamiku a naozaj výrazný boost. Xiaomi sú skvelé v kombinácii s elektronickou hudbou, hip-hopom či pop-rockom, a preto zrejme nepotešia puristov. Tieto slúchadlá poskytujú dostatočnú izoláciu zvuku, preto sa nemusíš báť, že celá električka bude tvoje playlisty počúvať s tebou.

V porovnaní s o niečo lacnejšími slúchadlami od Apple poskytujú Xiaomi agresívnejší a basovejší zvuk a lepšie zachytenie detailu. Toto všetko by človek od produktu v takejto cenovej relácii určite nečakal, preto je to skutočne dobrý deal. Rovnaké chvály zožali Xiaomi aj od recenzentov z CNET, The Verge, a VentureBeat. Tak čo, dáš im šancu?

zdroj článku, fotografie: businessinsider.com, zdroj titulnej fotografie: xiao-mi.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech