Ins­ta­gram pre módu sa volá Pose

Petra Garinova, Lucia Durackova / 16. novembra 2014 / Business

Keď už Ins­ta­gram nedo­ká­zal uniesť kvan­tá #sel­fie, #food­porn #fas­hi­on #tags­for­li­ke #fol­lo­wme a mili­ó­ny iný­ch, vznik­la nová apli­ká­cia Pose, kto­rá je nie­čo ako Ins­ta­gram špe­ciál­ne pre #fas­hi­on. Juchú! Sem sa zmes­tí toho ove­ľa viac: #cute #ood #out­fit #fas­hi­onb­log­ger #me #sty­le a ďal­šie tren­do­vé hash­ta­gy.

 

Pose je jednou z povinných aplikácii pre všetky módne maniačky. Spája aktuálne trendy, skvelé outfity a nákupné odporúčania v rámci online a mobilnej komunity.

Tí, ktorí milujú módu, si Pose obľúbili viac ako Instagram. Čím si získala toľkých nadšencov?

V Pose je ľahké nájsť módne novinky, keďže užívatelia sa snažia zaujať svojimi módnymi kreáciami. Zdieľajú ich a očakávajú reakcie. Podobne ako Facebook má označenia „páči sa mi“, ktoré predstavuje srdiečko, komentár, ktorým môžete ohodnotiť ktorýkoľvek outfit a ikonu „share“, keď sa chcete podeliť o zaujímavé módne kúsky aj s inými. Zdieľať je možné cez Facebook, Twitter, Tumblr alebo email. Aplikácia je k dispozícii pre Android aj iPhone a po inštalácii sa môžete okrem obvyklej registrácie prihlásiť aj cez facebookové konto.

katalog1

Pokiaľ vkladáte fotku so svojou kreáciou, priradíte jej zaujímavý názov a označíte kúsky oblečenia spolu so značkami, kde môžete vec prelinkovať až do online obchodu. Takto môžete jednoducho vypátrať odkiaľ sú tie úžasné šaty alebo kabelka a vzápätí sa stať ich majiteľkou. Uľahčí to celý nákupný proces a ak sa niekomu zapáči niečo z vášho outfitu a prebehne nákup priamo cez aplikáciu, budete odmenený mini províziou z predaja. Obchodov, ktoré aplikácia podporuje, stále pribúda.

My sme našli odvahu a vďaka pozvaniu do showroomu F&F sme mali na výber nádherné trendy kúsky pre aktuálnu sezónu. Bolo ťažké vybrať tie naj, ale po dlhom prezeraní sme našli našich favoritov.

#fashion #outfitoftheday #FFmode #autumn #winter #collection

A potom sme si našich favoritov vyskúšali aj na vlastnej koži:

pic1

A takto to vyzerá v aplikácii Pose:

Pose

 

Stále váhate, či ukázať svetu váš módny vkus? Nemusíte, a navyše aplikácie Pose bude aj pre vás zaujímavou inšpiráciou.

pic2

Zdroj: blog.mindshare

Pridať komentár (0)