K známym osobnostiam sa pridá Ľubo Višňovský. Spoločne pomôžu chorým deťom

  • Siedmy ročník charitatívneho projektu na pomoc postihnutým deťom MISIA - Aby bol svet lepší sa uskutoční už v utorok 5. júna.
mis
Klub podnikových médií
  • Siedmy ročník charitatívneho projektu na pomoc postihnutým deťom MISIA - Aby bol svet lepší sa uskutoční už v utorok 5. júna.

Dnes potvrdil svoju účasť aj hokejista Ľubomír Višňovský a uzavrel 50 členný tím známych osobností. Už teraz si môže ktokoľvek z Bratislavy objednať niektorého špeciálneho cyklokuriéra.

Známe osobnosti (herci, speváci, moderátori, športovci, umelci..) sa v utorok stanú špeciálnymi kuriérmi, ktorí doručia unikátny certifikát komukoľvek, kto zavolá na čísla Misie. Pri doručení certifikátu sa osobnosti podpíšu a vyfotia s tým, čo si certifikát objednal. Doručenie certifikátu stojí 10€ a ak niekto má záujem o konkrétnu celebritu z tímu jazdcov, bude ho to stáť 50€. Už dnes sa v niektorých firmách skladajú na niektorého člena tímu.

Vyzbierané finančné prostriedky sú adresne použité na nákup zdravotníckych pomôcok pre postihnuté deti. Tento rok sa bicykluje pre Klárku s detskou mozgovou obrnou (DMO), Damiánka so spastickou tetraplegickou a DMO, Viktorku so psychomotorickou retardáciou na úrovni II. Trimenonu, afáziou a ďalšími postihnutiami, pre Huga s  s Downovým syndrómom a ťažkým mentálnym postihnutím, Andrejka, Imricha, Elizabet, Alexa s detskou mozgovou obrnou a aj Martinka s cystickou fibrózou a Emku s osteosarkómom.  

Objednávajte kuriéra  

Cyklokuriérov oblečených v žltých tričkách a s červenými vlajočkami s logom MISIA na bratislavských uliciach 5. júna určite neprehliadnete. K zvyšovaniu ich kondičky, ale hlavne prispeniu k dobrej veci môžete veľmi jednoducho.  Stačí, ak napíšete cez Facebook MISIA, alebo neskôr telefonicky (0901 771 100, 0901 771 122, 0901 771 133), objednáte si jedného z kuiérov a kúpite si od neho certifikát v hodnote 10 eur. Ak máte záujem, aby vám dokument priniesol konkrétny kuriér z tímu osobností, zaplatíte zaň 50 eur.  Zoznam kuriérov MISIE 07 nájdete na facebookovej stránke MISIA – osobnosti kuriérmi facebook.com.

Pomáhame adresne

Zmyslom projektu MISIA – Aby bol svet lepší, je pomáhať. V čom sa však líši od druhých, je jeho adresnosť. Pomáha totiž konkrétnym ľuďom, ktorých si organizátori vybrali. „Naši kuriéri presne vedia, pre koho potia tričká a takisto aj ľudia, čo si ich objednajú, majú možnosť zoznámiť sa s ich osudmi. Istým spôsobom je to možnosť dať druhému časť seba.“ Povedal ambasádor projektu Nikita Slovák.  

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech