KFC sa na Slovensku rozrastie. Pribudnúť má až 11 nových prevádzok

  • Fanúšikovia KFC na Slovensku sa môžu tešiť
  • Obľúbená sieť fastfoodových reštaurácií má totiž na Slovensku veľké plány
  • Otvoriť by u nás mala 11 nových pobočiek
Pixabay/Unsplash
  • Fanúšikovia KFC na Slovensku sa môžu tešiť
  • Obľúbená sieť fastfoodových reštaurácií má totiž na Slovensku veľké plány
  • Otvoriť by u nás mala 11 nových pobočiek

Túto situáciu poznáme mnohí. Si v centre Bratislavy a máš chuť na KFC, avšak široko ďaleko sa nenachádza žiadna pobočka tohto obľúbeného fastfoodu. Na Einsteinovu alebo do Auparku, kde sa dve z nich nachádzajú, je to niekedy však až príliš ďaleko, a tak treba na tento zúfalý sen o kuracine rýchlo zabudnúť. Už onedlho však môže byť táto situácia minulosťou.

Reťazec totiž plánuje otvoriť 11 nových prevádzok. Kde sa budú nachádzať reťazec zatiaľ nekonkretizoval. Firma Queensway Restaurants, pod ktorú KFC spadá, chce do nich investovať 10-15 miliónov eur. Malo by tak byť vytvorených až 300 nových pracovných miest. Informoval o tom country manažér Queensway Restaurants Slovakia Andreas Schindl. Jeho vyjadrenie ako prvé prinieslo Mediálne.sk.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: denvit / Pixabay

Minulý týždeň sme informovali o tom, že najnovšie pribudla prevádzka KFC aj v bratislavskom Auparku, a to priamo vo foodcourte. Zákazníkov tu víta naozaj štýlovými a veľkými priestormi, pričom plusom je aj samostatné sedenie v štýle reťazca. Viac čítaj TU.

Qu­e­en­sway Res­tau­rants Slo­va­kia, s.r.o. podľa Fins­tatu v roku 2017 zvý­šila stratu o 145 % na -787 814 eur a tržby jej na­rástli o 6 % na 3,395 mi­li­óna eur.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK