Lámavica STU prinesie skvelú zábavu a vynikajúci line-up

  • Už tento štvrtok 6.4. 2017si v Incheba Expo Aréne budeš môcť vypočuť kapely ako Horkýže Slíže, Polemic, legendárnu crew chalanov z H16: Otisa, Ciga a DJa Grimasa.
beania-stu-8
archív STU
  • Už tento štvrtok 6.4. 2017si v Incheba Expo Aréne budeš môcť vypočuť kapely ako Horkýže Slíže, Polemic, legendárnu crew chalanov z H16: Otisa, Ciga a DJa Grimasa.

Po vypredanej Beánii STU v Bratislave, organizátori tento rok prichádzajú s niekoľkými novinkami a vylepšeniami:

O skvelý zážitok z koncertov sa postará nový dodávateľ ozvučenia, ktorý si pre návštevníkov pripravil naozaj kvalitný zvukový systém a nevídané svetelné efekty. Samozrejmosťou bude aj livestream z podujatia, ktorý budete môcť sledovať na oficiálnej fanpage www.facebook.com/beaniaSTU.
O bezpečnosť všetkých návštevníkov sa postará SBS VIP Security, ktorá má bohaté skúsenosti z mnohých hudobných festivalov po celom Slovensku ako aj v zahraničí.

foto: archív STU

Tento rok na teba nečakajú žiadne rady, vďaka 3 samostatným vstupom, ktoré budú jasne vyznačené LED panelmi a k novému vstupu taktiež pribudne ďalšia šatňa.
Okrem skvelého hudobného zážitku si môžeš odniesť aj skvelé výhry z tomboly od zľavového portálu Zľavomat v hodnote 500 €.

Na podujatie sa pohodlne dostatneš s taxi spoločnosťou Uber, ktorá poskytla pre všetkých zľavové kupóny. V prípade prvej registrácie získaš s promo kódom LSTU8 zľavu 8 eur na prvú jazdu, ak si už registrovaný používateľ, tak získaľ 25% zľavu na 2 jazdy s promo kódom LSTU17.

Akcia je primárne určená pre študentov STU, ale pokiaľ si z inej školy alebo už neštuduješ, môžeš prísť aj ty. Lístky si však zabezpeč čím skôr, pretože z dôvodu zvýšenia komfortu je kapacita Lámavice STU tento rok obmedzená na 3500 návštevníkov.

foto: archív STU

Čo sa týka spomínaných lístkov, v predpredaji sa prvých 1000 ks predáva za zvýhodnených 9 €, zvyšných 2000 kusov iba za 12 €. No a pokiaľ sa cítiš ako V.I.P môžeš si zaobstarať jeden z 500 V.I.P lístkov, ktorého cena je 15 €. Na mieste za lístky zaplatíš o pár eur viac – 14 € za normálny a 19 € za V.I.P.
Lineup:

20:00-21:30 DJ Kajo
21:30- 22:30 Polemic
23:00-00:00 Horkyze Slíže
00:00-1:00 H16(CIGO, OTIS)
1:00-3:00 DJ Milan lieskovsky
3:00- 5:00 DJ EMTYDEE

 

Lámavica STU: Video

Promovideo na Lámavicu STU. Horkýže slíže,Polemic,Milan Lieskovsky, EMTYDEE, chalani z H16. Vstup od 9 eur. Viac info o akcii tu : Lámavica STU 6.4 Incheba expo Bratislava

Geplaatst door Beánia STU op zondag 19 maart 2017

 

Predpredaj vstupeniek prebieha na webe www.lamavicastu.sk a na internátoch a fakultách STU. Presné termíny a miesta sa dozvieš na oficiálnej stránke udalosti.

Lámavica STU 6.4. Incheba Expo Aréna. Viac info na sociálnych sieťach eventu – Facebook fanpage  a Instagram Beánia STU.

Pozri si, ako to vyzeralo na prechádzajúcej akcii z dielne organizátorov – Beánií STU: TU

zdroj: tlačová správa

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech