Last Call: Internet of Things Hackathon už zajtra!

  • Zúčastni sa na IoT hackatone a môžeš vytvoriť svoj vlastný IoT projekt. Experti Microsoftu ti budú radiť a pomáhať!
Hackathon-EyeGaze-053
  • Zúčastni sa na IoT hackatone a môžeš vytvoriť svoj vlastný IoT projekt. Experti Microsoftu ti budú radiť a pomáhať!

Internet of Things (IoT) bude podľa viacerých predpovedí jedným z najzaujímavejších technologických smerov blízkej budúcnosti. IoT sa dynamicky rozvíja nielen v priestoroch veľkých firiem, ale najmä startupov. Po rokoch štúdii a nerealizovaných konceptov, ktoré ukázali aké inovatívne môže byť prepojenie obyčajných vecí okolo nás s mobilnými zariadeniami a internetom, sme na prahu masového nástupu IoT technológii do každodenného života.

Pokles cien technológii, cloud, ako aj jednoduchosť vývoja stoja za zrodom nápadov, konceptov a startupov, kde IoT je jadrom biznisu. Internet vecí (IoT) spája zariadenia, senzory, cloud a údaje.

WP_20150430_08_25_35_Pro

Hackathon ilustračná fotka

IoT hackaton sa koná súčasne v 16 krajinách. Buď súčasťou niečoho veľkého, spoj sa s vývojarmi a pozri si projekty z celej strednej a východnej Európy.

Čo je IoT hackaton? Maš nápad, koncept, hotovú IoT aplikáciu? Počas 48 hodín sa môžeš výrazne pohnúť so svojim nápadom. Na mieste bude viacero odborníkov z rôznych oblastí (HW, cloud, dáta, programovanie). Prines svoje riešenie alebo len nápad a notebook a pomôžu ti s ďalšími krokmi. Každý účastník obdrží aj cloud služby v hodnote 100USD. Je už len na tvojej predstavivosti, čo všetko sa tak dá dosiahnuť. Experti ti radami a skúsenosťami, priamo na hackatone pomôžu vytvoriť čo najväčšiu časť tvojho projektu. Účasť na hackatone je zadarmo a je podmienená len registráciou.

image001

Nezabudni už zajtra v priestoroch Microsoft Slovakia na Prievozskej 4D, už o 10.00.

zdroj fotografií: microsoft.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK