Majte odvahu zmeniť svet. Aspoň ten svoj.

  • Netradičná Konferencia Happy Company každý rok prináša nové idey a témy z oblasti zmysluplnosti, angažovanosti, firemnej kultúry, osobného rozvoja či celostného zdravia ľudí a firiem.
  • Tento rok bude hlavnou témou jej 6. ročníka Odvaha.
happy-11maj17-2471
archív Happy Conference
  • Netradičná Konferencia Happy Company každý rok prináša nové idey a témy z oblasti zmysluplnosti, angažovanosti, firemnej kultúry, osobného rozvoja či celostného zdravia ľudí a firiem.
  • Tento rok bude hlavnou témou jej 6. ročníka Odvaha.

„Chceme inšpirovať ľudí, aby žili svoj život viac rebelsky – odvážne, zo srdca, autenticky, s väčšou chuťou a ľahkosťou,“ hovorí Lýdia Sirotová, tvorkyňa a organizátorka Konferencií Happy Company.

Pestré životné príbehy a praktické skúsenosti pozvaných rečníkov prinesú inšpiráciu každému, kto chce vo svojom živote nabrať odvahu pre akúkoľvek zmenu k lepšiemu.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: happy conference

Kto vystúpi na Konferencii Happy Company 2018?

Peter Krištofovič, známy slovenský podnikateľ a motivačný kouč. Svoju prvú firmu založil pred viac ako 20 rokmi „doslova“ v detskej izbe, no dnes už (spolu)vlastní viac ako 40 firiem v piatich štátoch. „Jediná hranica, ktorá sa dá vždy preskočiť, je tá mentálna.“ Na konferencii porozpráva o tom, že silní lídri majú odvahu otvoriť svoju myseľ aj srdce a ako úspešne budovať seba aj svojich ľudí.

O otvorenom srdci, trochu z iného uhla pohľadu, príde porozprávať vojnová pamätníčka pani Eva Mosnáková. Počas druhej svetovej vojny ju spolu s jej rodinou skrývali ľudia, ktorí riskovali vlastné životy, aby zachránili tie ich. Dnes aktívne vedie klub seniorov, ktorí prežili Holokaust a v rámci iniciatívy Zabudnuté Slovensko inšpiruje ľudí k tomu, aby si nezakrývali oči pred výzvami, ktoré dnešný svet prináša.

Odvahu čeliť výzvam má aj Magdaléna Bartoš Vokáčová, česká koučka a autorka Zakázanej učebnice koučovania. Hoci sa jej sen stať sa herečkou nesplnil, svoju vášeň pre herectvo preniesla do koučovacej praxe, kde podporuje ľudí, aby si dali dole masky, ktoré nosia a ukázali svetu to, kým naozaj sú. „Odvaha spočíva aj v tom, že sa vzdáme vlastnej predstavy o sebe.“ Ako sama hovorí, odvaha je vždy odmenená životným šťastím a spokojnosťou, že človek objaví a žije seba samého.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: happy conference 2018

O tom, že rozbehnúť sa v živote za vlastným snom nemusí byť ako skok do studenej vody, príde porozprávať Juraj Kováč, mladý inovátor a exholoritník. J Tvrdí, že odvaha je viac o tom, že človek ide za tým, čomu verí, než o tom, že napríklad skočí bungee jumping. V tomto duchu pomáha najmä mladým podnikateľom bezpečne rozbehnúť svoje podnikanie. Od nuly a bez rizika.

Ďalším pozvaným rečníkom je odborník na online marketing Kamil Aujesky. Už dvakrát vyhral ocenenie Bloger roka v oblasti informačné technológie a inovácie. Vo svojich prednáškach a workshopoch podporuje ľudí, aby sa nebáli spolupracovať na projektoch, ktoré búrajú predsudky a súperia s rasizmom a nenávisťou. Na konferencii sa podelí aj o to, kedy si v živote odvahu mýlil s hlúposťou.

Na konferenciu sme pozvali aj ďalšie osobnosti, ako napríklad opernú speváčku, ktorá je zároveň lektorkou spevu a muzikoterapie, pretože hlas veľa prezrádza o tom, čo si nosíme vo vnútri. J

Konferencia Happy Company sa uskutoční, už tradične, v priestoroch Divadla Aréna. Uvoľnenú a živú atmosféru tak opäť podporí aj umelecký duch tohto miesta, čerstvý vzduch a príroda okolo. J

Tešíme sa na vás 10. mája 2018!

Lístky na konferenciu sú dostupné tu:

www.konferencia.happycompany.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech