Martinus – predplaťte si pol roka príbehov!

Rišo Néveri / 20. septembra 2015 / Lifehacking

Martinus prišiel s novinkou vo svete kníhkupectiev. Začal ponúkať predplatné na knihy! Predplatné je na pol roka, počas ktorého budete dostávať knižky každý mesiac.

 

Prvá knižka dorazí predplatiteľom už v oktobri. Knižky na predplatné vyberajú úspešní slováci podľa vlastného vkusu. Čitatelia si vyberú z troch druhov predplatného – Slovenská kvalita (odporúča Tomáš Ulej), Svetová kvalita(odporúča Dado Nagy) a – pre nás startupistov asi najrelevantnejšie predplatné, Knihy o biznise (odporúča Michal Truban).

 

 

Cena predplatného je rôzna, no počas tých 6 mesiacov dostanete knihy, ktorých bežná cena prevyšuje hodnotu predplatného. Predplatné si môžete objednať najneskôr do 5. októbra 2015 a prvú knižku dostanete už počas toho mesiaca. Ďaľšie knižky budete dostávať raz za každý nasledujúci mesiac. Jednotlivé tituly sú prekvapenie, ktoré vyberajú osobnosti, predplatiteľ teda nevie, aký titul dostane. 

 

Knižky, ktoré vrámci predplatného dostanete nie je možné vrátiť, či vymeniť, takže ostáva možnosť – v prípade, že ju už máte, darovať ( nebudete ju predsa predávať :) ). Čo sa týka kombinácie viacerých predplatných, Martinus túto možnosť povoľuje. Po ukončení 6 mesiacov predplatného budete informovaný o možnosti predplatného, zatiaľ však nevieme, či bude výber pokračovať rovnakými osobnosťami, alebo si pre nás Martinus prichystá novú partiu :).

 

 

Pridať komentár (0)