MIC Minutes preklepne podnikateľské zámery

  • Nevieš komu predstaviť svoj projekt a dostať relevantnú spätnú väzbu? Máme pre teba tip, na koho sa obrátiť.
image_1400852526.jpeg
  • Nevieš komu predstaviť svoj projekt a dostať relevantnú spätnú väzbu? Máme pre teba tip, na koho sa obrátiť.

 

Rodí sa vám v hlave (ďalší) nápad na podnikanie alebo už na niečom pracujete? Zistite vďaka MIC Minutes, či váš biznis sen stojí za to!

Prihláste sa na ďalšiu akciu MIC Minutes, ktorá sa uskutoční 12. júna na brnenskom JIC, a ak budete vybraní, dostanete priestor prezentovať svoj ​​projekt pred porotou zloženou zo skúsených odborníkov. Po predstavení projektu dostanete od poroty spätnú väzbu a máte možnosť opýtať sa ďalšie otázky, ktoré vám ohľadom vášho zámeru behajú v hlave.

MIC Minutes sa môže zúčastniť každý, kto má zaujímavý podnikateľský nápad – nezáleží na odbore, ani na fáze, v ktorej sa projekt nachádza.

MIC Minutes v minulosti prešli napríklad úspešní podnikatelia Zbyněk Poulíček z GINA Software a Vladimír Šandera zo Servis Na Klik či účastník aktuálneho behu akcelerátora StarCube Tomáš Króner zo Citis.

 

Do poroty tentoraz zasadne Filip Hráček z Google, Lukáš Nevosád z Two Bits, Vojtěch Krmíček, ktorý sa na JIC venuje startupom v akcelerátori StarCube, a zostavu doplnia špecialisti na marketing z agentúry H1.cz. Títo všetci vás vrátia z podnikateľských snov späť na pevnú zem a pomôžu vášmu projektu nabrať ten správny smer.

Registrácia je otvorená do 31. mája na www.micminutes.cz. A ak sa tentokrát do výberu prezentujúcich projektov nedostanete, alebo si zatiaľ pred porotu netrúfate, môžete sa len prísť pozrieť a nasať inšpiráciu z prezentácií ostatných.

 

 

Zdroj: jic.cz

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech