miniFaktúra chce práve teba!

  • O slovenských svetových produktoch si už na našej stránke mnohokrát čítal. Teraz tu máme ďalší svetový produkt, ktorý však niekoho hľadá. A si to práve ty.
ja
  • O slovenských svetových produktoch si už na našej stránke mnohokrát čítal. Teraz tu máme ďalší svetový produkt, ktorý však niekoho hľadá. A si to práve ty.

V roku 2012 nenastal ten sľúbený koniec sveta, vznikla však miniFAKTÚRA. Tento startup bol prvým na AppStore, ktorý riešil fakturáciu priamo z mobilu. Prešlo tri a pol roka, nastalo mnoho zmien. Svet stále neskončil, ale z miniFAKTÚRY sa stal profesionálny nástroj, s tisíckami aktívnych používateľov. 

Hipster-with-Smartphone

foto: localz.com

Rok 2015 bol pre miniFAKTÚRU zlomovým. Vstúpili na anglicky hovoriace trhy, prešli rebrandingom, stali sa Billdu. Za tento krátky čas sa umiestnili na popredné miesta AppStore rebríčka, zvýšili príjem o 200%. Nie je to preklep, ani nula navyše, zvýšili príjem o 200%. Nespia však na vavrínoch, neustále rozširujú funkcionalitu, pripravujú novinky, ktoré nemá žiaden iný fakturačný nástroj na trhu.

thumbnail2

Veľké vízie, mnoho plánov, cieľ dostať sa medzi TOP10 pomôcok pre podnikateľa nie je maličkosť. Na tomto denne pracuje mnoho šikovných ľudí, ktorí žijú pre tento startup. Niekto im však chýba. Niekto, kto sa vyzná na medzinárodnom trhu, kto je srdcom podnikateľ, má víziu, drive a zameranie na výsledky. Niekoho, kto miluje výzvy a svojou energiou nakazí všetkých naokolo. Hľadajú BOMBARDÉRA, ktorý ich povedie tým správnym smerom.

Snímka obrazovky 2016-03-31 o 13.26.09

Pre nového bombardéra pripravili výzvy v oblasti produktovej stratégie, správnej segmentácie klientov, voľby marketingových kanálov, budovania značky, budovania predajných kanálov a strategických partnerstiev. Ponúkajú obrovský priestor na realizáciu, možnosť cestovať, riadiť skvelý kolektív, atraktívne ohodnotenie a podiel vo firme.

Na záver len toľko: Ak nechceš do konca života predávať sladkú vodu, ale chceš dobyť svet s produktom, ktorý pochádza práve zo Slovenska, neváhaj a napíš na [email protected]

zdroj fotografií a titulnej fotografie: bildu.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK