Minister Naď: S fašistami sa nevyjednáva. V luxusných reštauráciach v Írsku podávajú klobásu na zemiakovej kaši (NEWSLETTER)

newsletter
TASR/Jakub Kotian, Startitup/Juraj Pajdlhauser

V dennom Newslettri Startitup sa dočítaš všetko dôležité zo sveta biznisu, ale aj to, čo sa udialo za posledných 24 hodín a nemal by si prehliadnuť.

Vybrali sme tri hlavné témy:

  • Ministerstvo obrany podalo trestné oznámenie na Kotlebu a Mazureka. Oznámenie podávajú za šírenie poplašnej správy. 
  • Ľudia si prečítajú zjednodušené vysvetlenie na internete a potom si myslia, že všetkému rozumejú. Samuel Kováčik alias Vedátor v rozhovore prezradil, ako sa žije vedcom na Slovensku a kde pil najlepšiu whiskey.
  • Slovenský futbalový reprezentant si otvoril rodinný penzión. Meridiana sa nachádza v rozprávkovej časti Bojníc. 

Naď: S fašistami sa nevyjednáva

Minister obrany Jaroslav Naď podal trestné oznámenie na predsedu ĽSNS Mariána Kotlebu a jeho bývalého kamaráta, člena mimoparlamentnej strany Republika, Milana Mazureka. Oznámenie bolo podané za šírenie poplašnej správy v súvislosti s klamstvami ohľadom projektu MOVIR. 

Účelom projektu je vytvorenie monitorovacieho systému, ktorý bude slúžiť na ochranu rizikových skupín obyvateľstva pred šírením vírusových ochorení alebo naopak. Systém má byť vybudovaný z mobilných senzorických prvkov, mobilnej monitorovacej stanice a dátového systému.  

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech