Na Slo­ven­sku máme koneč­ne prvú TRU­NI­VER­SI­TY

Luky Gašparík Sr. / 20. januára 2015 / Lifehacking

Jakub a Michal spus­ti­li na Slo­ven­sku pek­ný pro­jekt TRU­NI­VER­SI­TY, s kto­rým chcú pomôcť mla­dým Slo­vá­kom apli­ko­vať svo­je skú­se­nos­ti rov­no do pra­xe. Poda­rí sa im to?

 

Je tu začiatok nového roka 2015 a my sa tešíme, že sme plní síl a energie robiť v ňom super projekty , učiť vás a pomáhať vám. Ešte v minulom roku sa konal náš prvý kurz zameraný na Google AdWords. Školili sme v Bratislavskom Impact Hube jeho členov a partnerov. Na našom webe si môžete porzieť aj fotky z tohoto kurzu. Koniec roka sme sa obaja venovali iným pracovným povinnostiam a doťahovali sme spolupráce s lektormi. Krátko pred silvestrom sme dokonca spustili web. Nieje síce ešte hotový na 100%, ale pre naše momentálne potreby nám stačí. V najbližších dňoch vám na ňom predstavíme všetkých naších lektorov a kompletnú ponuku kurzov aj s popiskami. A aby toho nebolo málo, prezradíme vám, že na február chystáme niečo, čo Slovensko ešte nezažilo.

 

No ale o inom sme chceli.

Chceli sme vám ukázať  naše nové video, ktoré pre nás pripravil náš kamoš Jakub z viewcrea.com. Díky moc Jakub! A vám prajeme príjemné sledovanie, dúfame že sa vám bude páčiť.

 

Zdroj: truniversity.sk

Pridať komentár (0)