Na Ukrajine sa pripravuje jedna z najväčších tech konferencií vo východnej Európe

  • Vo Ľvove sa na konci septembra uskutoční významný IT event.
collage
  • Vo Ľvove sa na konci septembra uskutoční významný IT event.

Viac ako 2500 milovníkov technológií z Ukrajiny a zvyšku východnej Európy sa stretnú na konferencii Lviv IT Arena 2016.

Konferencia, ktorá je označovaná za najlepší IT event na Ukrajine, bude prebiehať od 30. septembra do 2. októbra na štadióne Lviv Arena. Ľvov tak na víkend priláka IT profesionálov, ktorí sa stretnú aby prediskutovali biznis, produkty a nové trendy.

arena

Bude to už tretí rok Lviv IT Areny a tento ročník sa konferencia rozširuje aj za hranice Ukrajiny. Viac ako 40% hostí budú zo zahraničia a rečníci budú z veľkej časti reprezentovať západné trhy a biznisy.

Konferencia sa bude viesť v angličtine a bude mať tri hlavné témy: Produkty, Biznis a Technológie. Svoje si tu nájdu developeri, dizajnéri, biznis analytici, projektoví manažéri, podnikatelia a startupisti.

Okrem diskusií a prednášok bude pre účastníkov pripravená aj obrovská výstava technológií a startupitsti budú mať príležitosť predstaviť svoje produkty investorom v startupovej súťaži.

IMG_6094-1024x683

Lviv IT Arena už privítala rečníkov zo spoločností ako Facebook, IBM, Fitbit, HP, SAP, Epson alebo Amazon.com. Tento rok sa medzi rečníkmi predstavia prominentní medzinárodní experti z Microsoftu, Spotify, Clever Cloud a Deloitte Digital.

Ak sa chceš konferencie zúčastniť, lístky zoženieš tu.

zdroj titulnej fotografie: hotel-opera.lviv.ua  / itcluster.lviv.ua,  zdroj fotografií: itcluster.lviv.ua

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech