Nádherné Bali láka na 10-ročné víza. Ak dokážeš splniť jednu zásadnú podmienku, oslobodí ťa nimi od daní

  • Rozprávkový život na čarokrásnom Bali vyzerá veľmi lákavo
  • O to viac, že pri nových 10-ročných vízach si oslobodený od platenia daní
bali
Unsplash/Sébastien vantroyen, Unsplash/Portuguese Gravity
  • Rozprávkový život na čarokrásnom Bali vyzerá veľmi lákavo
  • O to viac, že pri nových 10-ročných vízach si oslobodený od platenia daní

Ak ti začína vadiť uponáhľaný život, všadeprítomný stres alebo si jednoducho dokážeš predstaviť bezstarostný život pri mori, je možné, že tento článok ti nasadí riadneho chrobáka do hlavy. 

Bali totiž prišlo koncom minulého roka s novým nariadením, ktoré môže poriadne zamiešať karty v životoch viacerých digitálnych nomádov. Ostrov totiž núka mimoriadne atraktívne „second home“ víza, ktoré sú platné až 10 rokov. Majú síce obrovské výhody, no nie je to tak jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať. 

Indonézska oáza pokoja

Bali je jedným z najkrajších a najobľúbenejších ostrovov na svete, ktorý sa nachádza v Indonézii. Je to raj pre turistov, dobrodruhov, ale taktiež digitálnych nomádov. Ostrov Bali ponúka nádherné pláže, impozantné vulkány, zelené ríše vyzerajúce ako vo sne a bohatú kultúru, čo ho robí atraktívnym miestom pre tých, ktorí hľadajú nové zážitky a inšpiráciu.

Pre digitálnych nomádov je Bali obzvlášť lákavé miesto pre jeho nízke náklady na život, pohodlný pracovný priestor a bezproblémovú konektivitu. Pracovať na pláži s výhľadom na oceán alebo v príjemnej kaviarni uprostred džungle – to je niečo, čo si mnoho ľudí vie predstaviť len vo svojich snoch.

bali
zdroj: Pexels/Oleksandr Pidvalnyi

Život ako v sne za smiešne ceny

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Zdroje: Go2, Airbnb, Bali.com, Coworker, New Stream, Visa Guide, Traveling Lifestyle

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá