Najsexi zamestnancov má Amazon a Microsoft!

Peter Kováč / 20. júla 2014 / Lifehacking

Technologické giganty môžeme porovnávať podľa finančných výsledkov, hodnotenia služieb/produktov, alebo počtu zamestnancov. Zoznamovacie sieť Hinge pre mladých profesionálov vyhodnotila zamestnancov trochu inak, podľa vzhľadu. Za najatraktívnejších boli uznaní ľudia pracujúci pre Amazon. Za nimi sa umiestnil Microsoft, potom Google a Facebook.

Až na poslednom mieste skončil Apple. Keď vezmete priemerného užívateľa sociálnej siete, ľudia z Amazonu sa nachádzajú 14,2% nad ním, Microsoft pre zmenu 8,2% nad priemerom a Google 7,2%. Priemeru sa veľmi blíži Facebook s 2,3%. Apple sa už však prepadol pod neho o 0,2%. Pokiaľ Applu oddelíte v štatistike mužov od žien, výsledky sa zmenia len nepatrne.

Najkrajšie ženy pracujú pre Microsoft, ďalej potom pre Amazon, Google, Facebook a Apple. Na Hinge nájdete tri milióny ľudí, služba ale zatiaľ nebola spustená v Seattli. Pritom ide o mesto, kde sídli veľká časť zamestnancov Microsoftu a Amazonu. Zmenia sa štatistiky, keď k tomu dôjde? Mimochodom, hoci vraj najaktraktívnejší zamestnanci Amazon, sú súčasne najmenej vyberaví :).

Zdroj: geekwire

Pridať komentár (0)