(Ne)Udržateľná párty – aby sa takto mohli zabaviť aj ďalšie generácie

  • Na tejto párty sa zabavíš, poučíš aj inšpiruješ. Slogan znie: "Aby sa takto mohli zabávať aj ďalšie generácie".
unnamed
  • Na tejto párty sa zabavíš, poučíš aj inšpiruješ. Slogan znie: "Aby sa takto mohli zabávať aj ďalšie generácie".

Chceš, aby bol svet, v ktorom žijeme lepší, krajší, udržateľnejší?

Ako na to, zistíš na (NE)udržateľnej párty, kde môžeš ochutnať globálnu kuchyňu, vyskúšať si cyklogenerátor energie, pozrieť si divadlo, zatancovať si a stretnúť sa s inšpiratívnymi ľuďmi. Všetci by sme si mali uvedomiť, že to, čo robíme dnes, žijeme zajtra.

Platforma mimovládnych rozvojových organizácií (PMVRO) si pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o svet okolo seba, pripravila párty, aká tu ešte nebola. Chcú ňou poukázať na rozdiely medzi rozvojovým a vyspelým svetom a zároveň prichádzajú s praktickými príkladmi, ako môže každý prispieť k tomu, aby sa zmiernili najpálčivejšie problémy ľudstva. O tom svedčí aj slogan, ktorý si zvolili – „Aby sa takto mohli zabávať aj ďalšie generácie“.

(Ne)udržateľná párty vypukne už tento piatok 14.októbra v Ateliéri Babylon v Bratislave v rámci obľúbeného festivalu Jeden Svet. Na svoje si prídu milovníci divadla, vernisáží, ale aj priaznivci kapely La3no Cubano. Záver párty bude patriť DJ-ovi a latino rytmom.

la3nocubano2016_front

zdroj: la3nocubano.sk

V priebehu októbra a novembra sa táto párty odohrá ešte v Banskej Bystrici a Košiciach, takže, ak si z východu, nemusíš cestovať cez celé Slovensko, párty príde za tebou!

Srdečne vás všetkých pozývame na párty, počas ktorej dostanete na výber. To, čo si spoločne vyberieme dnes, budeme žiť zajtra. Každé naše rozhodnutie má obrovskú váhu na tom, v akej kondícii funguje život okolo nás, náš Jeden svet. Tento rok sme sa rozhodli usporiadať párty, ktorá vám prinesie nielen prvotriednu zábavu, ale aj ukáže, ako sa dá žúrovať bez zlých večerných rozhodnutí. Nový a lepší svet je na (ne)udržanie. Ponúkame vám možnosť, že práve do takéhoto, nového sveta sa po (Ne)Udržateľnej párty zobudíte.“ vyzývajú organizátori.

Program Bratislava – Ateliér Babylon 14.októbra 2016

18:30 – Divadelné predstavenie pod názvom Zachráň svojho Afričana

20:00 – Vyhlásenie výherných fotografií a článkov súťaže Dôstojný život pre všetkých, ako aj výstava výtvarných prác z projektu pre deti a mládež pod názvom VODA, prírodné dedičstvo Slovenska, vyhlásenej pod záštitou Slovenskej komisie pre UNESCO

21:00 – Hudobná smršť v podobe multižánrovej slovenskej kapely La3no Cubano

22:00 – Zábava s DJ-om

 

Program Banská Bystrica – Centrum Záhrada 28.októbra 2016

11:00 – Divadlo „Zachráň svojho Afričana“ (určené pre školy)

19:00 – Vyhlásenie výherných fotografií a článkov súťaže Dôstojný život pre všetkých, ako aj výstava výtvarných prác z projektu pre deti a mládež pod názvom VODA, prírodné dedičstvo Slovenska, vyhlásenej pod záštitou Slovenskej komisie pre UNESCO

20:00 – Koncert La3no Cubano

21:00 – Pokračovanie zábavy s DJ-om

 

Program Košice – Tabačka Kulturfabrik 19.novembra 2016

18:00 – Diskusia

19:30 – Vyhlásenie výherných fotografií a článkov súťaže Dôstojný život pre všetkých, ako aj výstava výtvarných prác z projektu pre deti a mládež pod názvom VODA, prírodné dedičstvo Slovenska, vyhlásenej pod záštitou Slovenskej komisie pre UNESCO.

20:30 – Reggae pohodička v rytmoch slovenskej kapely N30 Akustika

21:30 – Zábava s DJ-om

 

Okrem programu budeš mocť na akcii ochutnať globálnu kuchyňu, pripraviť si vlastný kokteil pomocou cyklogenerátora energie, dozvedieť sa rôzne tipy, ako pomôcť našej planéte tým, že začneme maličkosťami u seba doma, vypočuť si príbehy zaujímavých osobností cez živé knižnice, recyklovaná móda a iné vychytávky. A spomínali sme, že vstup je voľný? :)

Viac informácii o udalosti nájdeš na mamnavyber.sk/festival.

zdroj: mamnavyber.sk/festival

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech