Neulogy investuje do RF elements – slovenského výrobcu inovatívnych sieťových riešení

  • RF elements vyrába inovatívne produkty pre bezdrôtové infraštrutúry a mieri medzi elitu v čom sa im Neulogy Ventures rozhodlo pomôcť.
image_1446901585.jpeg
  • RF elements vyrába inovatívne produkty pre bezdrôtové infraštrutúry a mieri medzi elitu v čom sa im Neulogy Ventures rozhodlo pomôcť.

 

Spoločnosť len nedávno predstavila revolučný produkt TwistPort – bezstratový vlnový vysielač, ktorý umožní jednoduché rozširovanie sietí o antény a prijímače. Keďže je technológia modulárna je aj dobre škálovateľná. RF elements má zákazníkov po celom svete a vyše 100 partnerov.

CEO a spoluzakladateľ RF elements Juraj Taptic bol pôvodným zakladateľom jedného z prvých poskytovateľov internetu eTel Slovakia a neskôr CEO Sun Microsystems Slovakia: „Produkty, ktoré vyrábame riešia problémy našich zákazníkov inovatívne a jednoducho. Máme pred sebou obrovské množstvo pripravovaných produktov a sme pripravený rásť rychlejšie ako hocikto predtým.“

 

 

„RF elements má veľmi kvalitný tím a vo vývoji produktov sú výnimočne dobrí. Vzhľadom na ich množstvo pripravovaných produktov, know how a motiváciu, ktorú je z tímu cítiť veríme, že spoločnosť bude patriť medzi globálnu špičku v sieťových riešeniach., hovorí David Szedely z Neulogy Ventures.

Investícia má spoločnosti pomôcť v rýchlejšom raste a rýchlejšiemu uvedeniu produktov na trh.

 

Myslíme si, že zameranie RF elements patrí medzi jednu zo silných stránok Slovenska a práve preto je táto investícia taká dôležitá. Pre ostatné spoločnosti, ktoré sa v odbore pohybujú je to jasná indikácia, aby vo svojej skvelej práci pokračovali.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech