Neulo­gy inves­tu­je do RF ele­ments — slo­ven­ské­ho výrob­cu ino­va­tív­ny­ch sie­ťo­vý­ch rie­še­ní

Rišo Néveri / 7. novembra 2015 / Lifehacking

RF ele­ments vyrá­ba ino­va­tív­ne pro­duk­ty pre bez­drô­to­vé infraš­tru­tú­ry a mie­ri medzi eli­tu v čom sa im Neulo­gy Ven­tu­res roz­hod­lo pomôcť.

 

Spoločnosť len nedávno predstavila revolučný produkt TwistPort - bezstratový vlnový vysielač, ktorý umožní jednoduché rozširovanie sietí o antény a prijímače. Keďže je technológia modulárna je aj dobre škálovateľná. RF elements má zákazníkov po celom svete a vyše 100 partnerov.

CEO a spoluzakladateľ RF elements Juraj Taptic bol pôvodným zakladateľom jedného z prvých poskytovateľov internetu eTel Slovakia a neskôr CEO Sun Microsystems Slovakia: "Produkty, ktoré vyrábame riešia problémy našich zákazníkov inovatívne a jednoducho. Máme pred sebou obrovské množstvo pripravovaných produktov a sme pripravený rásť rychlejšie ako hocikto predtým."

 

 

"RF elements má veľmi kvalitný tím a vo vývoji produktov sú výnimočne dobrí. Vzhľadom na ich množstvo pripravovaných produktov, know how a motiváciu, ktorú je z tímu cítiť veríme, že spoločnosť bude patriť medzi globálnu špičku v sieťových riešeniach.", hovorí David Szedely z Neulogy Ventures.

Investícia má spoločnosti pomôcť v rýchlejšom raste a rýchlejšiemu uvedeniu produktov na trh.

 

Myslíme si, že zameranie RF elements patrí medzi jednu zo silných stránok Slovenska a práve preto je táto investícia taká dôležitá. Pre ostatné spoločnosti, ktoré sa v odbore pohybujú je to jasná indikácia, aby vo svojej skvelej práci pokračovali.

Pridať komentár (0)