Nevie­te pre­dať váš dom? Skús­te videoreality.sk

Martin Kráľ / 17. júla 2014 / Tools a produktivita

Neda­rí sa vám pre­dať váš Never­land ran­ch? Neva­dí, ani Micha­e­lo­vi Jack­so­no­vi sa neda­ri­lo. Zväč­ša je prob­lém prá­ve v tom, ako túto nehnu­teľ­nosť odpre­zen­tu­je­te. Pres­ne na ten­to účel vzni­kol por­tál videoreality.sk, kto­rý vám v tom má pomôcť. Ak chce­te pre­dať vašu nehnu­teľ­nosť rých­lo a efek­tív­ne, na videoreality.sk ste potom na správ­nom mies­te.

 

V čom sú videoreality.sk iné od svojej konkurencie? "Sme inzertný portál, ktorý ponúka nehnuteľnosti pomocou videa a profesionálnych fotografií. Nie sme realitná kancelária. Našim poslaním je obyčajnú inzerciu posunúť o úroveň vyššie a tým zefektívniť spôsob predaja", píše sa na domovskej stránke. Hlavný rozdiel od obyčajnej inzercie je teda ten, že sa odprezentuje vaša nehnuteľnosť profesionálnym videom a fotografiami. Text, ktorý máte normálne pri inzercií, vám bude nahovorený do videa - všetko pekne v jednom. Videaoreality.sk vám spravia kvázi predajný review nehnuteľnosti, ktorý ho má pomôcť predať. Takáto inzercia má vaše predajné šance zvýšiť až o 60%. Ako také video vyzerá? 

 

 

Skvelé je, že takto natočené video je zavesené na youtube a je voľné šíriteľné. Aby sa zväčšil reach a bolo oslovených viacej ľudí, sharujú prevádzkovatelia tieto videá aj na sociálnych sieťach. Ak máte záujem o podobnú službu stačí sa na stránke ozvať cez kontaktný formulár a môžete si dohodnúť termín natáčania/fotenia vtedy, kedy vám to vyhovuje najviac.  

 

Celý nápad vznikol v hlave mladého Bansko Štiavničana Martina Kopála, ktorý sa živý svojou kamerou. Keďže ho už svadby a stužkové prestali baviť a mal potrebu vymyslieť niečo nové, dal sa na videoreality.sk. "Prvotná myšlienka vznikla už pred cca rokom, keď som si orientačne pozeral, v akých cenách sa pohybujú byty v neďalekom Zvolene. Zistil som, že pri mnohých inzerátoch boli fotografie, ktoré ma skôr odradili, ako by ma mali zaujať. Často krát tmavé, neostré a v mnohých prípadoch ich bolo naozaj len pár a nebolo ukázané všetko čo daná nehnuteľnosť ponúka.

Ak chcete využiť alternatívny spôsob predaja alebo predávate luxusnejšiu nehnuteľnosť, sú videoreality.sk celkom vhodný prostriedok. Či bude táto služba ozaj tým, čo rozhodne o predaji si nedovolím odhadnúť. Prínosom však bude určite a zlepší vaše šance na úspech.

 

 

Zdroj: videoreality.sk

Pridať komentár (0)