Nový slovenský projekt na Indiegogo: S Your Sense ovládaš celý svoj dom bez internetu

  • Na crowdfundingovej platforme Indiegogo sa objavil ambiciózny slovenský projekt.
sense
  • Na crowdfundingovej platforme Indiegogo sa objavil ambiciózny slovenský projekt.

Your Sense je zariadenie, vďaka ktorému si schopný väčšinu elektronických zariadení vo svojom dome ovládať na diaľku. To už sme niekde počuli. Čím je teda Your Sense výnimočný? Tým, že toto všetko zvládne aj bez internetu!

Či už teda ide o klimatizáciu, kúrenie, svetlá, bazén, vírivku, zavlažovací systém..prakticky akékoľvek zariadenie, všetko zvládneš kontrolovať na diaľku cez mobil. Dokonca ti príde upozornenie, ak sa teplota v blízkosti tvojho Sense zariadenia dramaticky zmení.

indhorny_gheuel

Maličké zariadenie funguje so sim kartou a lokalizačnými systémami GPS a GLONASS. Your Sense si jednoducho nainštaluješ, zvolíš štyri zariadenia, ktoré ním chceš ovládať a funguješ. Kdekoľvek. Miesto internetu funguje systém na základe SMS príkazov.

Cieľom ambiciózneho tímu je vyzbierať 75000 dolárov, dostať sa k tomu chcú cez rôzne odmeny, z ktorých najpopulárnejšou bude asi samotné zariadenie. To si cez zbierku môžeš zabezpečiť za 199 dolárov, pričom bežná cena zariadenia je 250 dolárov. Za projektom stojí slovenská spoločnosť ISA.

Projekt môžeš podporiť na tomto odkaze!

titulná foto: repro youtube

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech