Pinnatta: Interaktivita nadovšetko

  • Pinnatta je novou generáciou mobilného chatovania. Umožňuje používateľom posielať vtipné, osobné a interaktívne pozdravy.
image_1395778122.jpeg
  • Pinnatta je novou generáciou mobilného chatovania. Umožňuje používateľom posielať vtipné, osobné a interaktívne pozdravy.

 

Pinnatta má k dispozícií desiatky voľne stiahnuteľných správ na rôzne príležitosti. Tie sú všetky v ready-made formáte. Platí sa za prémiové pohľadnice. Aplikácia umožňuje pozvať vašich priateľov na film alebo odoslať budík. Do pohľadníc môžete pridať vlastný text, hlas alebo fotografiu. Každá správa sa nazýva Pinnatta a jej hlavným cieľom je vyjadriť pocity cez smartfón. Prostredníctvom appky Pinnatta môžete zdraviť, blahoželať, vyznať lásku, poslať upomienku, pozvať na obed alebo oznámiť, že sa vám narodilo bábätko.

 Hlavnou pridanou hodnotou je príjemná grafika a mnoho kreatívnych nápadov. Je určená pre ľudí, ktorí sa radi vyjadrujú emočne a jedinečne. Do pohľadníc môžete fúkať, triasť nimi, vyplniť hádanku alebo im zaspievať. Ak teda chcete personalizovať úplne všetko, Pinnatta je určená práve vám. Jedinou nevýhodou zatiaľ je, že ju má málo vašich priateľov. To však nevadí, môžete posielať pohľadnice priamo Pinnatta tímu.

Pinnatta je voľne stiahnuteľná pre Android a iOS. Ľudia sú však už pevne naviazaní na lídrov v odvetví ako WhatsApp alebo Viber. Je tak otázne, či začnú používať ďalšiu. Trochu sa teda bojím, že pokiaľ si ju nezakúpia kľúčoví hráči, stroskotá v mori podobných aplikácií.

 

zdroj: pinnatta.com

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech