Pivo pre štvornohých miláčikov

  • Odteraz máš "drinking buddyho" už aj doma.
austin-com
  • Odteraz máš "drinking buddyho" už aj doma.

Možno to znie neuveriteľne a povieš si, že ľudia už skutočne nemajú čo vymýšľať, keď prídu s niečím takýmto. Ale zdá sa, že psie sucháre majú veľkú konkurenciu, a teraz ťa tvoji štvornohí maznáčikovia budú prosiť doslova o fľašu piva.

3506c29600000578-3629968-image-m-18_1465327422707

foto: dailymail.co.uk

 

Čo by si povedal na predstavu, že prídeš unavený z práce domov, otvoríš si pivo, otvoríš pivo svojmu psovi, sadnete si na gauč a spolu si vychutnáte tú chladenú odmenu. Ty za ťažko odpracovaný deň, za to, že na teba trpezlivo čakal. Už to neznie až tak zle, však?

radaranimal-com

foto: radaranimal.com/north news & pictures ltd

Bottom Sniffer je značka piva špeciálne vyvinutá pre psy. A nič sa neboj, pretože spoločnosť, ktorá toto psie pivo vyrába, nie je žiadny zelenáč a dobre vie,čo robí. Woof & Brew je britská spoločnosť, ktorá má na konte už niekoľko podobných kúskov. Stojí za výrobkami ako sú prémiové herbálne čaje, toniky a sušienky. Herbálne čaje spoločnosť predáva už od roku 2013 a nájdeš ich už v 7 dostupných variantách. Spoločnosť sľubuje viaceré plusy užívania, napr. lepší dych či žiarivejšia srsť. Každé vrecúško tohto čaju vystačí na 1 liter, ktorý môžeš neskôr chladiť a skladovať až po dobu jedného týždňa.

vinepair-com

foto: vinepair.com

Bottom Sniffer má v Anglicku už tiež veľký úspech. Predáva sa v takmer 200 pet centrách po celej Británií, a nájsť ho môžeš aj vo viac ako 100 dog-friendly baroch. Pivo si teda nemusíte spoločne vychutnávať iba doma, ale aj v bare ako praví drinking buddies.

Bottom Sniffer je nealkoholický, neperlivý nápoj, ktorý neobsahuje ani chmeľ, takže tvojmu hafanovi neuškodí. Obsahuje prírodné ingrediencie ako ľan, púpavu, lopúch a žihľavu a Woof & Brew tvrdí, že jeho užívanie je psom prospešné.

ryslip-com

foto: ryslip.com

Celá myšlienka tohoto psieho nápoja sa točí okolo jeho samotného názvu Bottom Sniffer. Ako dobre vieš, naší štvornohí kamaráti si navzájom ovoniavajú zadné partie. Spoluzakladateľ Steve Bennett hovorí: „Psí čuch je niekoľko tisícnásobne vyvinutejší než ten ľudský a očuchávanie psích zadkov je viac, než len bežný pozdrav“. Pes je schopný takto vycítiť nielen emocionálny status iného psa, ale tiež jeho pohlavie a dokonca diétu, na ktorej pes práve „fičí“. Či už samotné, alebo ako poleva, Bottom Sniffer prinúti ostatné psy cvrkať od závisti.

dog-sniffing-butt-gif1

stories.barkpost.com

 

zdroj: dailymail.co.uk, zdroj titulnej fotografie: austin.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK