Prenosný kartónový stôl – chcem. Za tú cenu?? Nechcem!

  • Flexibilný, skladateľný, prenosný, lacný a recyklovateľný - to je nový pracovný stôl Refold.
image_1446109339.jpeg
  • Flexibilný, skladateľný, prenosný, lacný a recyklovateľný - to je nový pracovný stôl Refold.

 

Skladací stôl kompletne zmení spôsob, akým pracuješ. Prečo? Pretože je celý z kartónu!

Tento projekt vznikol na Novom Zélande a je dokonalým príkladom, ako sa dajú spojiť inovácie so šetrením životného prostredia. Tento pracovný stôl dokonale zapasuje do životného štýlu každého freelancera. Jednoducho ho zložíš, prenesieš si ho kam chceš a pracuješ ako frajer. Použiteľný je do kancelárií, škôl, štúdií, na eventy, prakticky kdekoľvek. Je tvoj a rob si s ním čo chceš.

 

 

Možno si kladieš otázku, čo nejaký kartón dokáže vydržať. V skutočnosti oveľa viac, než by sa na prvý pohľad zdalo. Stôl vydrží váhu človeka, takže si po ňom môžeš pokojne poskákať.

 

Refold váži len 6,5 kg, čo prináša úplne nový rozmer do pojmu flexibilita. Necítite sa v zatuchnutej kancelárií dobre? Poskladajte stoly a choďte pracovať do parku. Stôl sa po zložení tvári ako pracovný kufrík..dobre, trošku väčší pracovný kufrík, ale ten tvar to má.

 

 

Celý dizajn sa skladá len zo 4 dielov a zloženie trvá približne dve minúty. Nepotrebuješ žiadnu pásku ani lepidlo. Celé je to neuveriteľne jednoduché. Čo však nemusí vyhovovať každému je, že pri stolíku sa stojí. To však má svoje opodstatnenie a popravde čoraz viac freelancerov pri práci stojí. V takejto polohe máš totiž viac energie, si produktívnejší a je to celkovo zdravšie. Šancu tomu dať môžeš.

 

Nie je ale všetko úplne dokonalé. Štyri kusy kartónu, kvalitný stôl za pár šupov, povieš si. No cenovkou 200 dolárov za trochu papiera u mňa nádejný projekt hneď aj skončil. To radšej zostanem pri dreve. Sorry. 

 

zdroj: kickstarter.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK