Priprav sa na boj, Slovensko čakajú „ťažké“ obmedzenia. Tyson Fury šnupal kokaín a chcel zomrieť, dnes je dokonalý príklad superhrdinu (NEWSLETTER)

V dennom Newslettri Startitup sa dočítaš všetko dôležité zo sveta biznisu, ale aj to, čo sa udialo za posledných 24 hodín a nemal by si prehliadnuť.

Vybrali sme tri hlavné témy:

  • Situácia sa na Slovensku zhoršuje. Pribudli čierne okresy, priprav sa na obmedzenia aj pre zaočkovaných.
  • Bratislava obsadzuje pracovné pozície. Ak mestu pomôžeš riešiť dlhodobo ignorované problémy, zarobíš si takmer 2 000 eur.
  • Šnupal kokaín, úzkosť zapíjal alkoholom a pokúsil sa zabiť. Príbeh Tysona Furyho ukazuje, že aj z toho najväčšieho pádu sa dá postaviť.

Nové rozdelenie okresov

Od budúceho týždňa sa začne COVID mapa opäť meniť. Od pondelka, 18. októbra bude Slovensko tmavšie. Podľa informácií z COVID mapy zverejnenej na korona.gov.sk sa do čiernej farby zahalia okresy Čadca, Kysucké Nové Mesto, Stará Ľubovňa, Bardejov a Svidník.

V bordovej farbe sú okresy Skalica, Bytča, Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Žiar nad Hronom, Detva, Krupina, Veľký Krtíš, Košice, Levoča, Sabinov, Stropkov, Humenné, Snina, Michalovce.

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Zdroje: Sportytell, Independent, Insider, Bratislava, Korona.gov

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech