Šikovná Eliška pomáha aktívnym rodičom mať zdravé a spokojné deti

  • Na Slovensku máme nespočetne veľa šikovných rúk a dobrých nápadov. A keď sa tieto dve veci spoja, vznikajú projekty, ktoré inšpirujú svoje okolie tak, ako aj Eliška Sobeková a jej jedinečný dojčiaci vankúš.
1
Littleman.sk
  • Na Slovensku máme nespočetne veľa šikovných rúk a dobrých nápadov. A keď sa tieto dve veci spoja, vznikajú projekty, ktoré inšpirujú svoje okolie tak, ako aj Eliška Sobeková a jej jedinečný dojčiaci vankúš.

Je neodškriepiteľné, že mamičky na materskej dovolenke sú kategóriou, na ktorú sa čoraz viac spoločnosti zameriavajú ako na potenciálne klientky. Jednak preto, že čas, ktorý má matka batoľaťa, keď v prvých mesiacoch ešte sladko spinká, môže využiť napríklad na nákup na internete, ale aj preto, že pre svojich drobcov pochopiteľne chcú to najlepšie. A mamičkám chce svojím jedinečným projektom pomôcť aj šikovná Eliška Sobeková.

Eliška so svojou rodinnou firmou prichádza tento rok na trh s novinkou v podobe dojčiaceho vankúša. Ten má napomôcť pri pohodlí bábätku, ako aj rodičom, ktorí ho niekoľkokrát denne kŕmia, nosia, uspávajú. Akýsi návlek na predlaktie je šikovným nápadom, ktorý si klienti značky Littleman nevedia vynachváliť. Vankúšik zvaný ARMINO je vyrobený zo 100 % bavlny, je obojstranný, môžeš ho pokojne prať v práčke, je ideálny na cestovanie a navyše má krásny dizajn. Výplňou je mäkký vatelín a duté vlákno, použitá je aj príjemná látka od americkej značky Minky Shannon Fabrics s drobnými výbežkami, ktoré podporujú senzomotoriku drobca. Polohovanie dieťatka vďaka tomuto vankúšu navyše zlepšuje jeho trávenie, čo je jednou z jeho najväčších výhod.

Značku Littleman nájdeš napríklad na sashe.sk, na vlastnom e-shope Littleman.sk a samozrejme aj na facebooku. Okrem toho je v ponuke niekoľko ďalších drobností, ktoré určite mamičky potešia. Hebučké deky z rovnakých látok alebo detské hniezdočko, v ktorom bude mať drobec pocit toho najväčšieho bezpečia vo svojej postieľke, veľkej manželskej posteli, na sedačke, koberci a dokonca aj na cestách. Byť tak ešte raz bábätko, určite by sa mi táto šikovná vecička zapáčila.

Zdroj: Littleman.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá