Slovenský Kickresume dnes hviezdi na Product Hunte – patrí medzi najlepšie hodnotené nástroje

  • Každý lov skvelej novej práce začína vytvorením parádneho životopisu a to vedia aj chalani z Kickresume, ktorých aplikácia umožňuje presne to a ešte oveľa viac.
Kickresume
  • Každý lov skvelej novej práce začína vytvorením parádneho životopisu a to vedia aj chalani z Kickresume, ktorých aplikácia umožňuje presne to a ešte oveľa viac.

Slovenský Kickresume nie je žiadna novinka. Startup, ktorý sa venuje vytváraniu životopisov je na slovenskej startupovej scéne dobre známy a vyzerá to tak, že od dnes aj celosvetovo. Potom ako Kickresume objavil Thomas Schranz, CEO startupu blossom.co a postol ho na Product Hunt, spustila sa vlna záujmu a pozitívneho feedbacku. Startup sa dostal na druhé miesto v trending sekcii a jeho hodnotenie stále stúpa.

phunt

foto: autor

Okrem skvelého feedbacku a umiestnenia na Product Hunte má však Kickresume aj viaceré novinky. Krásne CV-čka sú cool, ale personalizovaný web, ktorý si vytvoríš rýchlejšie ako sa naučíš napísať základnu kostru HTML stránky, môže zapôsobiť ešte viac. Chalani si preto spustili novú funkciu Personal Websites pre každého.

Tímu sa však darí aj finančne. Podľa najnovších informácií sú break-even.

Neváhaj a spýtaj sa mladých podnikateľov ľubovoľnú otázku. Stačí, ak navštíviš ich projekt na Product Hunte a postneš príspevok. Tomáš alebo Peťo ti s nadšením zodpovedajú a navyše dostaneš na 30 dní Kickresume zadarmo. Podobné hodnotenie sa na Product Hunte cení a jednoznačne dokazuje, že celý tím poctivo maká.

Súbor_000

foto: kick­re­sume

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK