Smart vibrátor od MysteryVibe – váš nový hrdina

  • Business life môže byť náročný. Človek je stále v pohybe, každú sekundu musí byť v nasadení a málokedy má čas na uvoľnenie. Chytré hlavy z Delloitu sa rozhodli s tým niečo urobiť a pustili sa do vývoja MysteryVibe Crescendo, revolučného zariadenia na poli relaxačných pomôcok pre dospelých.
image_1431674491.png
  • Business life môže byť náročný. Človek je stále v pohybe, každú sekundu musí byť v nasadení a málokedy má čas na uvoľnenie. Chytré hlavy z Delloitu sa rozhodli s tým niečo urobiť a pustili sa do vývoja MysteryVibe Crescendo, revolučného zariadenia na poli relaxačných pomôcok pre dospelých.

 

Čím je Crescendo také výnimočné? Mali sme tu už predsa hračky všetkých veľkostí, tvarov a materiálov. Každému užívateľovi (alebo skôr užívateľke) príde sem tam chuť na niečo nové. Nakupovanie všetkých možných „pomocníkov“ ide ale do peňazí a málokto sa návšteve chce pochváliť so svojou zbierkou. A navyše keď sa taká konzultantka vyberie na business trip do inej krajiny, nemá potuchy na čo jej príde chuť. Čo teraz? Postačí jej Crescendo. To si môže ohnúť do tvaru podľa momentálnej potreby, či už je to podkova, esíčko alebo čokoľvek načo si zmyslíte. Slečny a dámy, nápady?

 

 

Okrem pevnej ohybnosti je silnou stránkou Crescenda aj schopnosť zatlačiť tam, kde je to najviac treba. Šesť vstavaných extra tichých vibračných motorčekov ovládaných cez smartphone umožňuje jednoduchú kontrolu aktivity tejto hračky. Budete si tak môcť naprogramovať najjemnejšie pohyby po celej dĺžke tohto ohybného mechanického hada. Pohodlnosti používania pridáva aj wireless nabíjanie, netreba sa teda báť, že bude treba kvôli vybitým baterkám prestať v tom najlepšom. Keďže sa jedná o produkt zameraný predovšetkým pre ženy, netreba sa diviť, že väčšina vývojového týmu sú práve dámy, ktoré sa do práce vedia určite lepšie vcítiť. Čo sa týka dizajnu, dali si naozaj záležať, veď posúďte sami.

 

 

Krásne to zhrnul co-founder tohto projektu Soumyadip Rakshit, keď vyhlásil: „Chceli sme vyriešiť reálny problém – ako starneme, máme deti a pracujeme v stresujúcom prostredí, najviac si to odnesie náš sexuálny život. A to je niečo, čo sa nás všetkých univerzálne dotýka. Na tom sme založili misiu MysteryVibe, kde sa snažíme spojiť tú najnovšiu technológiou s najlepším dizajnom v produktoch, ktoré vylepšia náš sexuálny život a chceme tak robiť v mainstreamovom rozmere.“ Veľmi ušľachtilá misia.

V nasledujúcom videu je Crescendo v krátkosti predstavené a doplnené o nefalšované nadšenie klientiek. Výberom žien v strednom veku sa pravdepodobne marketéri snažili naznačiť, že Crescendo svojím výkonom nadchne aj už veľmi ťažko nadchnuteľné.

 

Spoločnosť financuje tento projekt cez crowdfoundingovú platformu Born.com, kde si dala za cieľ vyzbierať do 14. Júna 50.000 Euro. Ak vás tento produkt zaujal, neváhajte a podporte ho, výrobcovia sa vám radi odmenia jedným z dostupných darčekov – od lifetime zľavy až po možnosť spolupracovať s výrobcami pri vývoji novej generácie Crescenda ako quality tester a spojiť tak príjemné s užitočným.

 

 

 

 

 

 

AK ŤA TENTO ČLÁNOK ZAUJAL, NEZABUDNI HO SHARNUT A DAŤ TAK O ŇOM VEDIEŤ AJ SVOJIM ZNÁMYM A KAMARÁTOM… STARTUPY DOKÁŽU SLOVENSKU PRINAVRÁTIŤ DRIVE!

 

zdroj: TechCrunch

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech