Spa­ce­uni­corn: Indie­Kicks — Spo­ďá­re pre gee­ky dámy

Spaceunicorn: R@100 / 19. júna 2014 / Tools a produktivita

Už sme tu dáv­no nema­li nie­čo výhrad­ne pre dámy, tak nech sa páči, spod­ná bie­li­zeň a podiv­né štít­ky na trič­ko.

 

Pixel Panties

Toto asi netreba moc opisovať, prosto sexy geeky nohavičky v 8-bitovom štýle, a to nielen nejakým obrázkom, ale priamo tvarom. Keď sú už tak rozštvorčekované a máme dostupných tých 8-bitov, tak môžeš získať balíček 8 farieb, ktoré určite verne poznáš zo starých hier. Heslo pre tento projekt: 8-bit butts. Ešte podstatná informácia, jeden kus stojí $25, dva už len$45, 3 sú za $65 a final boss je 8-farebná kolekcia za $160, a to všetko s poštovným v cene.

 

 

BONUS: MADI Apparel: Make a Difference Intimate Apparel — Undies for Women — in COLOR

Ďalšie spodné prádlo nie je až tak (teda vôbec) geeky, ale stále je sexy. No to nie je všetko, vlastne by to mohli byť obyčajné nohavičky, ale tieto majú aj nejaký vyšší zmysel. Za každý kúpený kus darujú ďalší tam, kde sa to využije, napríklad v rozvojových krajinách. Jedny nohavičky (najlacnejšie) stoja $35.

 

 

WTF: Emotionalist: Emotional T-Shirts and etags

Ak niekto nevie vyčítať tvoju náladu z permanentnej duckface, tak tu je riešenie pre teba, štítky s rôznymi popismi/sloganmi, ktoré si môžeš dať na tričko alebo niekam inam. Napríklad “Independent” alebo “Free Hugs”. 7 takých štítkov a jedno Emotionalist tričko ťa vyjde na $25 (+ $15).

 

Emotionalist

 

 

 

Zdroj: spaceunicorn.sk

Pridať komentár (0)