Cyklisti v Leviciach najazdili do práce takmer 30-tisíc kilometrov

Mesto Levice sa umiestnilo v prvej desiatke samospráv, ktoré sa zapojili do súťaže s názvom Do práce na bicykli. Celkovo sa do kampane vyhlásenej ministerstvom dopravy zapojilo v meste 238 ľudí z 18 firiem, spoločností a organizácií z Levíc a blízkeho okolia. Informuje o tom TASR.

Spoločne vytvorili 69 tímov, ktoré za mesiac spolu najazdili 29.344 kilometrov. „Mesto Levice obhájilo svoje umiestnenie v prvej desiatke zo stovky prihlásených samospráv v tesnom závese za najväčšími slovenskými mestami. Súťaž sa stretla u zamestnancov levických organizácií so záujmom, o čom svedčí každoročne sa zvyšujúci počet účastníkov a zapojených firiem,“ informovala levická radnica.

V kategórii Tímy sa podľa počtu najazdených kilometrov umiestnil v Leviciach na prvej priečke so 4422 kilometrami tím spoločnosti ZF. „Na druhom mieste sa umiestnil tím Slovenských elektrární, AE Mochovce s najazdenými 2886 kilometrami a na tretej priečke skončil tím spoločnosti Camfil,“ konštatuje magistrát vo vyhodnotení súťaže.

Zdroj: TASR

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech