Sygic predstavil Sygic Travel – službu pre iný zážitok z cestovania

  • Sygic uviedol na trh cestovateľskú aplikáciu využívajúcu najmodernejšiu technológiu a riešenia založené na virtuálnej realite – všetko, aby si mohol prežiť naozaj skvelú dovolenku.
Sygic-akvizicia-beonroad-1-4
  • Sygic uviedol na trh cestovateľskú aplikáciu využívajúcu najmodernejšiu technológiu a riešenia založené na virtuálnej realite – všetko, aby si mohol prežiť naozaj skvelú dovolenku.

freshNews

Sygic je líder v GPS navigačných aplikáciách, kde jeho produkty používa viac ako 130 miliónov ľudí na celom svete. Okrem toho dnes predstavil spoločníka na cestách zo svojej produkcie, platformu Sygic Travel. Cieľom novej služby je úplne zmeniť zážitok z cestovania. Ponúka ti pomoc v každom štádiu cesty: hľadanie inšpirácií, plánovanie, rezervovanie a prispôsobenie celej dovolenky konkrétnym potrebám.

BBC označilo slovenský Sygic ako „jednu z najúspešnejších aplikácií na svete”, niet sa čomu diviť, kedže dnes slúži obrovskému množstvu cestovateľov a dokáže pomôcť v každom štádiu cesty. Platforma Sygic Travel poskytuje najrelevantnejšie informácie a služby, aby človeku vedela pomôcť od prvotnej dovolenkovej inšpirácie cez „zdvihnutie kotvy“ až po zdieľanie dovolenkových zážitkov. Používatelia môžu priamo prostredníctvom aplikácie uskutočniť prieskum, naplánovať si cestu a zarezervovať všetko potrebné. Aplikácia umožňuje dokonca spracovať platby.

3b

A čo je ešte lepšie, Sygic momentálne vyvíja nástroj založený na virtuálnej realite, ktorý zákazníkom umožní poprechádzať sa po zvolenej destinácii a oboznámiť sa s danou oblasťou. Je to skvelá pomoc pri uskutočňovaní rezervácií. Už čoskoro tak budeš môcť prebádať odľahlé brehy Maldív a ponoriť sa do motorizovaného víru rušných ulíc Hanoja – to všetko samozrejme v pohodlí tvojho domova.

Podľa štúdie z roku 2014, ktorú uskutočnila analytická spoločnosť Webtrends, cestovatelia zvyčajne použijú 6,5 zariadení a webov len v samotnom počiatočnom štádiu prieskumu, pričom niektorí spotrebitelia použijú až 38 rozličných webov. Široká škála nástrojov určených na zlepšenie skúseností cestovateľov im to v skutočnosti ešte viac skomplikovala. Sygic teda spravil šikovný krok, keď ako prvý prináša aplikáciu, ktorá uspokojí požiadavky jednotlivých štádií vašej cesty „pod jednou strechou“.

Integrácia so službami ako Parkopedia, Booking.com a Yelp ti pomôže nájsť parkovacie miesto, zarezervovať hotel, ale aj pri mnohých ďalších činnostiach. Sygic sa tiež spojí s Facebookom, aby mohol cestovateľov informovať o nadchádzajúcich udalostiach, ktoré im pomôžu užiť si dovolenku na maximum.  Ľuďom tak umožní zdieľanie a objavovanie nových zážitkov z celého sveta prostredníctvom príbehov, cestovných denníkov, obrázkov a videí.

4b

Existujúci fanúšikovia aplikácie nemusia mať žiadne obavy – špičková podrobná hlasová navigácia, offline mapy, online služby a ďalšie funkcie budú naďalej k dispozícii. Cieľom spoločnosti je však doplniť ich v priebehu roka o mnohé nové nástroje, ktoré cestovateľom pomôžu pri objavovaní nových krajín.

„Sygic je skvelým spoločníkom na cestách, pretože našich zákazníkov sprevádza na každom kroku,“ hovorí zakladateľ spoločnosti Sygic a zároveň jej CEO Michal Štencl. „V minulosti nás naše GPS aplikácie spájali s používateľmi na cestách. Teraz budeme svojim zákazníkom pomáhať od prvej až po poslednú chvíľu ich dovolenky.“

Aplikácia Sygic Travel je teraz bezplatne dostupná na stiahnutie pre iOS a Android. Sygic pritom do nej bude v priebehu roka pridávať  nové funkcie.

5b

zdroj titulnej fotografie: sygic.com

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie