Taraba poštval ľudí proti Čaputovej dcére, potom sa zachoval ako zbabelec. Kažimír zarába viac ako prezidentka (NEWSLETTER)

Newsletter aktuality Kažimír Taraba Čaputová
Emma Čaputová, Peter Kažimír, Fashion LIVE!/Tomáš Gál, TASR/Martin Baumann

V dennom Newslettri Startitup sa dočítaš všetko dôležité zo sveta biznisu, ale aj to, čo sa udialo za posledných 24 hodín a nemal by si prehliadnuť.

Vybrali sme tri hlavné témy:

  • Poslanec Taraba atakoval dcéru prezidentky Zuzany Čaputovej. Šikana ako v stredoveku, reaguje polícia.
  • Koniec gastráčov rozdelil Slovákov na dve polovice. Názory na túto tému sú často nejednotné.
  • Peter Kažimír zarába viac ako Čaputová. Exminister financií je v súčasnosti obvinený z korupcie.

Poslanec Taraba prerazil dno

Tomáš Taraba, bývalý člen klubu ĽSNS a súčasný predseda strany ŽIVOT, svojím príspevkom na Facebooku prekročil hranice morálnych zásad. Počas dnešného dňa totiž zverejnil status s fotografiou Emmy Čaputovej – dcéry prezidentky Zuzany Čaputovej.

„Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú top modelku,“ uviedol Taraba v popise príspevku. Záber vznikol počas módnej prehliadky, ktorá bola súčasťou víkendovej udalosti Fashion Live.

Aj napriek tomu, že predseda strany ŽIVOT je známy tým, že svoje sociálne siete využíva na šírenie klamstiev, poloprávd či žartov z prezidentky a členov vlády, týmto príspevkom siahol hlboko cez čiaru.

Pod jeho príspevkom bolo za pár hodín obrovské množstvo výsmechu a otrasných komentárov na adresu Emmy Čaputovej. Asi každému je jasné, že presne o to poslancovi šlo. 

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie