TECH INNO DAY 2018 – spoznaj nové startupy a inovácie!

  • Univerzitný technologický inkubátor STU pre vás pripravuje event roka 2018, TECH INNO DAY.
  • Udalosť plná inšpiratívnych nápadov dokáže ľudí motivovať a premeniť inovatívne myšlienky na reálny biznis.
17807217_1259601717422788_8554151300053544284_o
FB INQB
  • Univerzitný technologický inkubátor STU pre vás pripravuje event roka 2018, TECH INNO DAY.
  • Udalosť plná inšpiratívnych nápadov dokáže ľudí motivovať a premeniť inovatívne myšlienky na reálny biznis.

Čo vlastne TECH INNO DAY je?

Ide o networkingové podujatie, na ktorom vám budú predstavené originálne inovácie študentských tímov, začínajúcich firiem a podnikateľov z rôznych oblastí. Hlavným partnerom je spoločnosť ESETNadácia ESET.

Ako bude udalosť prebiehať?

Po registrácii a zahájení eventu budú študentské a podnikateľské tímy prezentovať svoje projekty pred odbornou porotou. V druhej časti bude nasledovať panelová diskusia na tému „Inovácie v podnikaní“. Tou nás prevedie moderátor, redaktor a reportér časopisu .týždeň a spoluzakladateľ firmy Restartup, Michal Novota.

Zapoja sa rôzni zaujímaví hostia, ako napríklad Roman Kováč z ESETu, Ján Cifra zo spoločnosti Websupport, Marián Kameništák z Innovatrics, Juraj Stankay z Google a Michal Hrabovec z firmy Anasoft. Podujatie bude pokračovať vyhodnotením prezentujúcich tímov a firiem, ktorým budú následne odovzdané hodnotné ceny od našich partnerov. Okrem toho víťazi získajú aj podporu PR ich projektu v StartItUpForbes.

A na aké tímy a firmy sa môžete tešiť?

Zo študentských tímov sa vám predstavia napríklad chalani z BodyFix.io, ktorí vyvinuli prvý softvér svojho druhu s online diagnostikou chrbtice. GrowBox system Alpha odprezentuje box na automatické pestovanie rastlín, bez zásahu človeka. Privítame aj LivingElements, ktorý vytvára ekologicky benígnu potravu z mikro-rias a ešte mnohé ďalšie tímy.

Tešiť sa môžete aj na GCR (Global Clinic Rating), ktorá vám predstaví svoju platformu pre rýchly a správny výber kliniky. Jej cieľom je, aby sa pacienti vedeli rozhodnúť pre správne zdravotnícke zariadenie do 60 sekúnd a to na základe dát. Ďalšia firma je LIFEBUTTON so svojim systémom upozorňujúcim na náhly zdravotný problém vodiča. Tiež sa predstaví Mesled energy so sytémom, ktorý dokáže využiť generované odpadové teplo a mnohé iné startupy.


KEDY sa bude TECH INNO DAY konať?
 18. apríla 2018 (v čase od 14:00 – 20:30 hod.)

KDE? Binarium (Staré Grunty 18, Bratislava)

KOHO STRETNEŠ? Roman Kováč (ESET), Juraj Stankay (Google), Ján Cifra (Websupport), Michal Hrabovec (Anasoft), Juraj Porubský (Forbes), víťaz Startup Awards 2017 a ďalšie osobnosti slovenskej startup scény.

REGISTRÁCIA: https://techinnoday2018.guestcloudevent.com

Bližšie informácie o podujatí TECH INNO DAY a taktiež aj o Univerzitnom technologickom inkubátore STU nájdete na webe www.inqb.sk. Tiež nás nezabudnite sledovať na FacebookuInstagrame.

Tešíme sa na vás.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech