Top 10 najluxusnejších domov na Airbnb

  • Airbnb eviduje 30 miliónov zabookovaní ubytovania denne. Venture investori už do spoločnosti vrazili skoro 700 miliónov dolárov a rast firmy je taký rýchly, že ju predurčuje stať sa jedným z najúspešnejších startupov vôbec. Okrem lacného prespania tu nájdeš aj jedny z najluxusnejších a najidylickejších miest na svete.
image_1440748923.jpeg
  • Airbnb eviduje 30 miliónov zabookovaní ubytovania denne. Venture investori už do spoločnosti vrazili skoro 700 miliónov dolárov a rast firmy je taký rýchly, že ju predurčuje stať sa jedným z najúspešnejších startupov vôbec. Okrem lacného prespania tu nájdeš aj jedny z najluxusnejších a najidylickejších miest na svete.

 

Airbnb ti ponúkne doslova čokoľvek – od prenajatia miesta na gauči až po krásne veľké vily. Svoje si tu nájdu aj tí najnáročnejší. Vybrali sme pre teba 10 najluxusnejších domov, aké sa nám podarilo nájsť, no za výber neručíme. S jedným miliónom možností je ťažké preskúmať všetko, čo Airbnb ponúka. Ak si ale priplatíš, týchto 10 miest ťa zaručene nesklame.

 

Beverly Hills, California

Život ako celebrita? Táto vila so šiestimi spálňami sa nachádza priamo na slávnej Mulholland Drive (ja to poznám len z GTA: San Andreas). Bazén, hollywoodske celebrity v susedstve (majiteľ však pochopiteľne nechce prezradiť, ktoré) a presklené steny. No luxus nie je zadarmo. Za noc tu zaplatíš 1,395 dolárov.

 

 

 

Toskánsko, Taliansko

Obklopený olivovníkmi a vinohradmi ponúka toto miesto všetko, čo v Toskánsku hľadáš. Nádherné tradičné miesto dýcha históriou. Je však súverenne najdrahším na zozname a môžu za to dve veci – 1.budovu postavil sám veľký Michelangelo a za 2. dom prešiel v roku 2001 rozsiahlou rekonštrukciou za obrovské milióny. Preto nech sa páči, za 7782 dolárov je na noc tvoj.

 

 

 

Nosy Be, Madagaskar

Ak sa raz dostaneš na Madagaskar, určite premýšľaj nad týmto miestom. K dispozícií je bazén, 5 spální, nádherné výhľady, dokonca vlastné kino a personál. A to všetko za 324 dolárov na noc.

 

 

 

Pocasset, Massachusetts

Za 500 dolárov na noc si užiješ výhľad na more do všetkých svetových strán a pripravená je pre teba dokonca súkromná pláž.

 

 

 

Sintra, Portugalsko

Región Sintra je miestom, kde nájdeš viacero historických pamiatok, vrátane mnohých hradov. Tento konkrétny síce nikdy nebol domovom žiadneho kráľa či kráľovnej, no na prvý pohľad to ani nespoznáš. Pánom tohto hradu sa môžeš stať za 1760 dolárov na noc.

 

 

 

Talpe, Srí Lanka

Šesť spální, vlastný bazén, súkromná pláž, osobný šéfkuchár. To všetko ponúka tento sympatický domček za 800 dolárov na noc.

 

 

 

Luzern, Švajčiarsko

Nádherné výhľady na okolité hory a tradičný pôvab je to, čo robí tento dom atraktívnym. Nájdeš tu aj bazén, no ako vidíš, plavecké dĺžky v ňom robiť asi nebudeš. Zaplatíš tu 731 dolárov na noc.

 

 

 

Montecito, California

5-hviezdičková vila priamo v Santa Barbare ponúka obrovské vonkajšie aj vnútorné kuchyne, kde si môžeš sám uvariť. Večer sa potom môžeš vydať na blízku pláž, kde si rozložíš oheň a užiješ si západ slnka. To všetko za 950 dolárov na noc.

 

 

 

Nashville

V meste hudby sa nachádza takýto domček, ktorý však nemá s country príliš spoločné. Za 1500 dolárov na noc tu nájdeš 5 spální a skutočný luxus.

 

 

 

Kwale Coast, Keňa

Najlacnejšie ubytovanie v našom výbere. 227 dolárov zaplatíš za ubytovanie, ktoré je často vyššie ako oblaky. S nádherným výhľadom máš pred očami všetok skutočný africký život – slony, opice, žirafy a podobne.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech