TOP 8 kreatívnych vecí, ktoré nájdeš na Grape

  • Šiesty ročník festivalu Grape je už za dverami. Za posledné roky si vytvoril výborné meno a skalných fanúšikov. Čo kreatívne tam na teba okrem hudby čaká?
collage lemur
  • Šiesty ročník festivalu Grape je už za dverami. Za posledné roky si vytvoril výborné meno a skalných fanúšikov. Čo kreatívne tam na teba okrem hudby čaká?

DICK-TATORS

Biela bola určená tento rok ako farba festivalu. S tým sa výborne prepája aj projekt DICK-TATORS výtvarníka a fotografa Aleša Vojtáška. Cieľ projektu je poukázať na nevinnosť, slobodu a čistotu v kontraste s tyraniou. Ide o intermediálnu inštaláciu, vrámci ktorej na festivale nájdeš autorské busty a koláže sprevádzané hudbou a svetlom.

dick

foto: facebook

LEMUR

Grape nie je len pre dospelých, zabavia sa tam aj detičky. Prvýkrát bude na festivale detský merch od Lemuru.

lemur

foto: facebook/LEMUR

ZOOT

V ZOOT stane nájdeš best kolekcie, white festivalovú módu, workshopy, chill out, súťaže, free kondómy, časopis, … Nudiť sa rozhodne nebudeš.

zooz

foto: facebook

JEM INÉ

Food Revolution pokračuje na Grape v Jem iné stane. V ich stane sa môžeš pozrieť na moderované varenie s hudbou, ktoré bude moderovať Ludwig a v sobotu sa teš na brunch.

jemine

foto: facebook

URBAN MARKET

Na festivale bude aj Urban Market zóna s výstavovou módy, dizajnu, šperky a sprievodný program. V tom sú zahrnuté rôzne workshopy, diskusie, napríklad aj s chalanmi zo StartitUP, a značky ako napríklad NOSENE.

urban

foto: facebook

FOTOSTENA

Ak si postrehol akciu s fotostenou a stihol si poslať fotku, tak sa tam určite nájdeš. Fotky tam budú v súlade s témou festivalu, čiže nevinnosť a slušnosť, teda detičkovské fotky do 7 rokov.

GRAPE 2016 appka

Technika neobíde ani takú vec ako festival. Vytvoril ju TRIAD a môžeš si ju stiahnuť a mať stále na dosah ruky program, kapely a mapu areálu a dokonca si môžeš označiť preferovaných interprétov a dostávať o nich notifikácie.

grape app

foto: itunes.apple.com 

PORTWISH 

Ďalšia appka spojená s festivalom. Ide o sociálnu appku, s ktorou vieš svojich kamošov informovať o tom, kde si, aké sú rady na záchodov a tak ďalej. Urobíš fotku, vyberieš si lokalizáciu a pozveš kamošov. Je tam nahratá mapa, line-up, proste všetko potrebné spojené s festivalom.

portwiah

foto: facebook

zdroj titulnej fotografie: ahudba.sk

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech