Toto je všetko, čo potrebuješ vedieť o drevených hodinkách

  • Záujem o drevené hodinky neustále rastie
  • Čomu vďačia za ich úspech?
waidzeit-drevene-hodinky
Waidzeit
  • Záujem o drevené hodinky neustále rastie
  • Čomu vďačia za ich úspech?

Benefity drevených hodiniek

Unikátne – Hodinky z chirurgickej ocele sú všade, kam sa pozriete. Ale drevené hodinky upútajú pozornosť každého vo vašom okolí. Navyše neexistujú drevené hodinky, ktoré by boli úplne rovnaké. Každé hodinky majú rozdielne remienky, nakoľko ide o spracovanie dreva. Každý kus drevených hodiniek je 100% originál.

Hypoalergénne – Výborná alternatíva pre ľudí s citlivou alebo alergénnou pokožkou. Chirurgická oceľ môže citlivú pokožku dráždiť no prírodný materiál, akým je aj drevo, je pri kontakte s pokožkou veľmi jemné.

Skvelý darček – Drevené hodinky sú výborný darček pre akúkoľvek príležitosť. Narodeniny, Vianoce alebo promócie. Hlavne darčeky pre mužov na vianoce môžu spôsobovať bolesť hlavy. Drevené hodinky nikdy nesklamú a vždy to bude originálny darček.

Nezáleží na tom, či sa chystáte obdarovať muža alebo ženu. Nová značka drevených hodiniek Waidzeit ponúka modely pre každého. Hodinky Waidzeit majú aj špeciálnu edíciu pre novomanželov. Jedinečný svadobný dar, ktorí mladomanželov rozhodne poteší. Na drevené hodinky je možné vygravírovať čokoľvek podľa Vášho priania. Meno? Významný dátum? Je iba na Vás ako sa rozhodnete.

Pohodlné nosenie – Prekáža vám na hodinkách, že ich na ruke stále cítite a neviete si na to zvyknúť? Potom sú pre vás drevené hodinky to pravé. Sú totiž vyrábané a spracované tak, aby boli čo najľahšie. Na zápästí ich určite cítiť nebudete a môžete ich tak nosiť pohodlne každý deň.

Pred tým ako si kúpite drevené hodinky

Drevo si vyberajte starostlivo – Pri výbere drevených hodiniek dbajte na to, aby bol druh dreva odolný a pevný. Značka Waidzeit používa na výrobu hodiniek tie najkvalitnejšie materiály z horského rakúskeho prostredia. Cez pevné santalové drevo až po klasický orech. Vyberie si každý.

Skontrolujte pohyb – Hodinky nie sú len o dizajne, ale hlavne o funkčnosti. Pozerajte sa preto aj nato, aký motorček majú hodinky, ktoré si chcete kúpiť. Medzi najlepšie patria japonské a švajčiarske motorčeky.

Prečítajte si recenzie danej značky – Na trhu je množstvo značiek, ktoré ponúkajú drevené dámske aj pánske hodinky. Sústreďte svoju pozornosť na recenzie ostatných zákazníkov. Pri správnom výbere vám určite pomôžu.

Dbajte na záruku – Pokiaľ hodinky vyberáte cez eshop, nemáte možnosť vidieť ich naživo. V tom prípade je dôležité, aby vám internetový obchod umožnil hodinky vrátiť v prípade, že by boli poškodené.

Čo by ste mali vedieť o starostlivosti drevených hodiniek

Drevené hodinky, nie sú vodeodolné. Je preto dôležité, aby ste ich nenosili v sprche či v bazéne. Prírodný materiál akým je drevo pri kontakte s vodou pracuje a môže sa tak ľahko zničiť.

Drevené hodinky treba čistiť častejšie ako kovové. Na dreve sa usádzajú nečistoty viac, preto je dôležitá starostlivosť o drevo. Na vyčistenie vám postačí kefka a akýkoľvek olej, ktorým zároveň drevo ošetríte.

Dreveným hodinkám neprospieva prudká zmena teploty. Pri veľkých teplotných rozdieloch v krátkom čase drevo pracuje. Postupne sa rozťahuje a zasa sťahuje. To môže spôsobiť, že vám hodinky začnú praskať.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech