Toto sú tie najzaujímavejšie Airbnb byty na Slovensku

  • Airbnb funguje po celom svete a dajú sa na ňom nájsť naozaj krásne byty. Keďže sme si už pozreli veľa z nich, chceli sme sa presvedčiť, či aj Slovensko ponúka rovnakú kvalitu.
collage byty
  • Airbnb funguje po celom svete a dajú sa na ňom nájsť naozaj krásne byty. Keďže sme si už pozreli veľa z nich, chceli sme sa presvedčiť, či aj Slovensko ponúka rovnakú kvalitu.

Keďže sa na Slovensko veci niekedy dostávajú omnoho neskôr, nemala som pri tomto hľadaní veľké očakávania. Nechcela som sa slepo zamerať na Bratislavu, lebo si myslím, že aj iné slovenské mestá často prekvapia. Prvým dobrým faktorom je, že byty tam boli. Bolo ich na Slovensku dosť a niektoré dokonca zvládli aj najväčšiu úlohu – predať sa. V menších mestách asi z Airbnb chceli ľudia vyťažiť, čo sa dá, alebo nepochopili, ako sa používa. Našla som desiatky penziónových izieb, hotelových izieb, chát v komplexoch a podobné veci.

#1

Tento byt v Košiciach má odo mňa 10/10. ČI už sú to vysoké stropy, zladenie farieb s tehlou alebo krásny nábytok. Najviac bodov však získava za najkrajšiu kúpelňu, akú som v poslednej dobe videla vďaka predelovej stene alebo perfektným kachličkám v sprchovom kúte. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 1

#2

Druhý byt je z Bratislavy za 35 eur za noc. Je to jednoizbový byt s veľkým priestorom. Drevené stropy, biele tehlové steny a modrá podlaha spolu perfektne ladia. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 2 kuchyna bytik 2

#3

Znova sa vraciame do Košíc, no tentokrát iba do samostatnej izby za veľa peňazí. To však nič nekazí na mojom dojme z tejto podkrovnej izby s vysokým stropom a krásnou kúpelňou. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 3

#4

Neviem, ako mám nazvať tento bratislavský byt v úplnom centre, ale viem, že sa mi naozaj páči. Cena 48 eur za noc tiež nie je zlá, aj tak by som asi strávila celú noc len v tej krásnej kuchyni. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 4 kuchyna

bytik 4 obyvka

#5

Máme tu daľší z bratislavských, vo výbornej lokalite a za 39 eur za noc. Byt je veľmi minimalitický a pastelový. Kuchyňa vyzerá perfektne a celý byt pôsobí naozaj pekne. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 5bytik 5 cely

#6

Tento byt pod hradom v centre je naozaj jedinečný. Jadrom bytu je drevený multifunkčný a pekne vyzerajúci kus nábytku, ktorý slúži ako posteľ, úložný priestor a šatník. Naozaj pekne zladený a žlté dvere sú len čerešničkou na torte. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 6 bytik 6 cely

zdroj fotografií: Airbnb.com

zdroj: Airbnb.com zdroj titulnej foto: publicdomainpictures.net

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech