Vycestuj do Tel Avivu a v tvojom nápade ťa podporí Startup Nation

  • V Creative Industry Košice pomáhame rozvoju dobrých nápadov a šikovných ľudí, a preto sme sa aj tohto roku spojili s organizáciu Tel Aviv Global, aby mohli priniesť intenzívny mesiac strávený v coworkingovom centre The Library.
  • V Creative Industry Košice pomáhame rozvoju dobrých nápadov a šikovných ľudí, a preto sme sa aj tohto roku spojili s organizáciu Tel Aviv Global, aby mohli priniesť intenzívny mesiac strávený v coworkingovom centre The Library.

O čo ide
Za slovom Startup je novo vznikajúci projekt či začínajúca firma často ešte vo fáze tvorby podnikateľského zámeru. K úspešnému štartu nového projektu ti môže pomôcť mesiac strávený v coworkingu v izraelskom meste startupov. V Creative Industry Košice pomáhame rozvoju dobrých nápadov a šikovných ľudí, a preto sme sa aj tohto roku spojili s organizáciu Tel Aviv Global, aby mohli priniesť intenzívny mesiac strávený v coworkingovom centre The Library. Môžeš sa tam rozprávať, stretávať a vymieňať si skúsenosti s tými najlepšími vo svojom obore. Alebo sa tiež môžeš zúčastniť na najväčšej izraelskej hi-tech konferencii DLD Tel Aviv Innovation festival. Prihlásiť sa môže každý, kto má dobrý nápad a venuje sa technológiám, softvéru, programovaniu, dizajnu, práci v online a dobrým nápadom.

library_startitup

foto: facebook The Library Tel Aviv

Ako to prebieha
Po príchode do Tel Avivu dostaneš stôl a stoličku v The Library, kde sa denne stretávajú perspektívni ľudia pracujúci na svojich startupoch. The Library sa skladá z co-workingového priestoru a spoločného vybavenia pre tímy, ktoré sa venujú internetovým start-upom a technologickým spoločnostiam. V centre sú profesionálne podmienky pre mladých technologických vizionárov a organizujú sa tu networkovacie podujatia a stretnutia. Každý, kto si už zažil prácu v coworkingu vie, že networking je veľmi silnou stránkou týchto priestorov a môžete tu získať podporovateľov, dôležitú spätnú väzbu na svoju prácu a potenciálnych partnerov.

Creative Industry Košice vďaka spolupráci s Tel Aviv Global zabezpečí kontakty na relevantné startupy, partnerov a odborníkov, s ktorými sa môžete takisto pozhovárať. Izraelčania sú „startup nation“, a preto sa tu koná množstvo evetnov, ktoré sú zamerané priamo na prezentovanie svojich nápadov, na strentutia s investormi alebo nábor šikovných mozgov. O blahodárnych účinkoch mesačného pobytu v Tel Avive sa minulý rok presvedčil aj Lukáš Koštial (Taucentric) a Kristína Pomothyová.

 

Čo dostanem:
– Mesačný pobyt v meste Tel Aviv v Izraeli v mesiaci september,
– ubytovanie v meste Tel Aviv,
– kancelárske priestory v The Library počas celého pobytu,
– prepojenie na lokálnu startupovú scénu v meste Tel Aviv,
– vstup na DLD Tel Aviv Innovation Festival,
– preplatenie cestovných náhrad do výšky 200€
– NEzabezpečujeme poistenie a náklady na stravu.

11942122_902050326535779_6171374066352359560_o

foto: facebook The Library Tel Aviv

 

Koho hľadáme:
– Hľadáme kreatívcov z Košíc, východného Slovenska alebo celého Slovenska pôsobiacich v oblasti internetových start-upov a technológií.
– Vek minimálne 18 rokov v záverečný deň podávania prihlášok.
– Pracovná skúsenosť v jednom z odvetví uvedených vyššie.
– Podnikateľský duch a schopnosť propagovať a rozvíjať oblasť kreatívneho priemyslu vo svojej krajine, v podnikateľskom prostredí a vo vzťahu k verejnosti.
– Znalosť anglického jazyka.

Využi svoju príležitosť a prihlás sa so svojim projektom na rezidenčný pobyt v The Library, Tel Aviv vyplnením tohto formulára. ‎Pobyt prebehne v mesiaci september a deadline na prihlásenie je 17. 6. 2016.

 

Pre akékoľvek otázky ohľadom pobytu nás môžete kontaktovať Alexandru na [email protected], +421907926571

Zdroj: cike.sk, zdroj titulnej fotografie: cike.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech