Vianočný darček v predstihu: Startitup PREMIUM môžeš získať na mesiac zadarmo

  • Startitup PREMIUM môžeš teraz získať úplne zadarmo
  • Celých 30 dní od registrácie môžeš mať prístup k exkluzívnemu obsahu, aký inde nenájdeš
premium zadarmo december
PREMIUM od nás pre vás, Startitup
  • Startitup PREMIUM môžeš teraz získať úplne zadarmo
  • Celých 30 dní od registrácie môžeš mať prístup k exkluzívnemu obsahu, aký inde nenájdeš

Exkluzívne rozhovory, vyhrotený Strýc Food alebo politici „na koberčeku“ tak, ako ich inde neuvidíš. Toto všetko a ešte oveľa viac ti prináša Startitup PREMIUM zadarmo, ktoré môžeš vyskúšať na celý mesiac.

PREMIUM články na portáloch Startitup, FonTech, Emefka a Odzadu sú vždy „niečo navyše“. Tisíce exkluzívnych článkov môžu čítať len naši predplatitelia. Rozhodli sme sa však dať ti vianočný darček. Teraz môžeš získať Startitup PREMIUM na celý mesiac úplne zadarmo

Denne ti prinášame informácie o tom, čo sa deje na Slovensku i v zahraničí. U nás sa dozvieš o najnovších zmenách z dielne vlády a parlamentu, aj o udalostiach, ktoré hýbu dejinami. Dočítaš sa o šikovných Slovákoch, ktorí sú pre ostatných obrovskou inšpiráciou a o novinkách z biznisu. Tieto správy ponúkame všetkým zadarmo, pretože sme presvedčení, že ide o informácie, ku ktorým by mal mať prístup každý bez rozdielu.

Startitup PREMIUM je teraz na mesiac zadarmo

Na portáli Startitup, ale aj na portáloch FonTech a Odzadu však nájdeš aj exkluzívne témy, ktoré si vyžadujú viac dní práce, viac kontroly a obsahujú informácie, ktoré sa v iných médiách nedozvieš. Naši redaktori prešli kus cesty, denne sú v teréne pracujú na ťažkých témach.

Preto ti teraz chceme dokázať, že stojí za to, predplatiť si nás. Celý mesiac môžeš mať náš PREMIUM obsah úplne zadarmo a vyskúšať si, čo všetko získaš.

Neoddeliteľnou súčasťou Startitup je gastronómia. Prinášame ti recenzie nových podnikov, predstavujeme ti najnovšie prírastky na gastroscéne a majitelia gastroprevádzok nám hovoria o tom, akú cestu si museli prejsť. No ale určite súhlasíš, že k Startitup patrí Strýc Food, tak ako patrí knedľa k omáčke. Strýco Filip ťa povodí po tých najvác vyhrocených prevádzkach a ukáže ti aj podniky, ktoré nestoja za návštevu tvojho veličenstva.

Startitup má investigatívne oddelenie na čele s Ivanom Megom. Každý deň ti prináša horúce informácie o zásahoch NAKA, ale aj exkluzívne informácie o kauzách, ktoré hýbu Slovenskom. Môžeš si prečítať zistenia v kauze Corumpere, kde vyšlo najavo, že bratislavskí prokurátori mali brať podľa viacerých výpovedí úplatky za prepustenie obvinených ľudí z väzby. Dozvieš sa, ako pokračuje vyšetrovanie v kauze vraždy Daniela Tupého, alebo si môžeš prečítať príbehy o mafiánoch, ktorí prakticky ovládali Slovensko v 90. rokoch.

Ivan Mego pozval do horúceho kresla Zoroslava Kollára, Vladimíra Pčolinského, Emu Ferusovú, ale aj Štefana Hamrana. Nikto z nich sa nevyhol pichľavým otázkam, aké vie položiť len Ivan Mego.

Hľadáš inšpiráciu? Máme jej dosť. Prečítaj si príbehy Slovákov, ktorí sa odvážne pustili do podnikania a dnes žnú úspechy nielen doma, ale aj v zahraničí. Inšpiruj sa príbehom chalanov, ktorí stavajú tiny houses, alebo príbehom manželov, ktorí si založili skutočne netradičnú firmu – krematórium pre domácich miláčikov.

Startitup ti prináša príbehy inšpiratívnych Slovákov, no nevyhýba sa ani kontroverzným ľuďom. Môžeš si prečítať rozhovor s kontroverznou influencerkou, ktorá si hovorí Divoká tvorkyňa, alebo sa začítať do príbehu zosnulej hlavy klanu Bödörovcov

Portál FonTech ti pravidelne prináša najhorúcejšie novinky zo sveta technológií, televízie, filmov, videohier, vesmíru, no ich srdcovkou je elektromobilita. Bezplatne si môžeš teraz prečítať články o testoch elektromobilov a ich porovnaní s autami so spaľovacími motormi. Redaktori však na vlastnej koži skúšajú aj umelú inteligenciu. Ako si počínala v úlohe osobného trénera?

Po novom si môžeš prečítať exkluzívny obsah aj na portáli Odzadu.sk. Odborníci ťa nasmerujú v ťažkých situáciách vo vzťahu. Odborníčka ti napríklad poradí, čo si všímať na partnerovi, ak máš pocit, že ťa podvádza. Nevyhýbajú sa však ani ťažkým témam. Život s manipulátorom a toxickým človekom môže byť dokonca životu nebezpečná vec. Redaktorky Odzadu.sk sa preto poradili s odborníčkou, ako s týmto vzťahom skoncovať.

Nenormálny PREMIUM obsah pre teba pripravil portál Emefka.sk. Emefka nie sú len vtipy a memes, redaktori pre teba robia naozaj neobyčajné rozhovory a prinášajú ti zaujímavosti, bez ktorých tvoj život nebude kompletný. Redaktorka Michaela strávila niekoľko mesiacov v Južnej Kórei a zistila naozaj zaujímavé veci, napríklad to, či sú kórejskí muži naozaj takí neobdarení, ako sa o nich hovorí. Alebo príbeh mladého Slováka, ktorý opísal svoju trpkú skúsenosť s toxickým vzťahom a manželstvom.

Toto je len malá časť tém, ktoré denne pokrývame. Neustále rastieme a rastie aj počet PREMIUM článkov. Ak sa rozhodneš vyskúšať mesačné predplatné zdarma, môžeš sa pustiť do čítania tisícok článkov

Predplatné, samozrejme, môžeš kedykoľvek zrušiť. My však veríme, že sa po mesiaci rozhodneš, že chceš našim predplatiteľom zostať. Ak áno, odmeníme ťa. Po tom, čo sa ti prvýkrát predĺži predplatné, získaš prístup k množstvu benefitov – pri mesačnom predplatnom získaš 20 eur na nákup kávy od COFFEEIN a 8 eur na nákup v e-shope Dedoles

Ak využiješ možnosť zakúpiť si ročné predplatné, získaš nielen prístup k PREMIUM obsahu všetkých našich portálov, ale aj benefit v podobe 49 € voucheru Golem One Pass platného v celej sieti.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá