Výzva pre všetky eshopy – odštartoval sa 3. ročník akceleračného programu – MastersGate

  • MastersGate je jedinečný projekt pre rozvoj eshopov. Prostredníctvom bezplatného prihlásenia sa do súťaže ponúka množstvo balíčkov cien od partnerov, dvojdňový summit s hviezdami online marketingu, ako aj a sériu piatich školení. Súťažiacim teda ponúka unikátnu a bezplatnú možnosť maximalizovať svoje obraty a zisky v skutočne krátkej dobe (1 rok) ako to v minulosti dokázali eshopy Dedoles, GymBeam či eyerim.
17880665_1302953466453205_8327893245537977892_o
FB MasterGate
  • MastersGate je jedinečný projekt pre rozvoj eshopov. Prostredníctvom bezplatného prihlásenia sa do súťaže ponúka množstvo balíčkov cien od partnerov, dvojdňový summit s hviezdami online marketingu, ako aj a sériu piatich školení. Súťažiacim teda ponúka unikátnu a bezplatnú možnosť maximalizovať svoje obraty a zisky v skutočne krátkej dobe (1 rok) ako to v minulosti dokázali eshopy Dedoles, GymBeam či eyerim.

Hlavnými cieľmi aktuálneho ročníka je rozvoj a rast eshopov, export, zdieľanie know-how asprostredkovanie príležitostí pre aktívny networking. Odbornými garantmi projektu sú renomované agentúry ui42, ui42 digital, ​daren&curtis a Volis International. ​Jedným z hlavných partnerov projektu je program Google Partners, vďaka čomu bude obohatený nielen program konferencie, no aj akceleračný balíček pre víťazov súťaže, ktorý obsahuje aj exkluzívne konzultácie od expertov z Google.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: FB MasterGate

Súťaž poskytuje priestor aj pre názor verejnosti, ktorá môže zahlasovať za svoj obľúbený eshop od utorka, 20. marca 2018. Slávnostné vyhlásenie víťazov sa uskutoční na podujatí MastersGate Summit, vdňoch 5.-6. júna 2018, ktoré ponúka jedinečnú príležitosť stretnúť speakrov zo spoločností Google a Facebook ako aj mentálneho kouča Jaromíra Jágra, Mariána Jelínka.

Pomáhame eshopom rásť

Nie je tajomstvom, že Slováci tento rok s istotou prekonajú v online nákupoch hranicu jednej miliardy eur. Ako spomína hlavná organizátorka tohtoročnej súťaže Adriana Mučičková z ui42: “​Práve súťaž MastersGate bola štartovacím bodom pre ​viaceré úspešné slovenské online projekty ako GymBeam či Dedoles, ktoré majú nie len svetovú kvalitu, ale aj globálne ambície. Medzi víťazné eshopy druhého ročníka patrili ďalej projekty ako Gabonga, Bubulákovo, Vnímavé hračky, Obleč sa do roboty alebo eshop Yhrisko. Každý, kto sa chce pripojiť k týmto úspešným podnikateľským príbehom, v praxi využiť odovzdávané know-how, od uznávaných markektingových odborníkov a partnerov súťaže, či nadviazať nové obchodné kontakty počas networkingu, dvere tohto ročníka súťaže MastersGate sú otvorené.” Stačí vyplniť bezplatnú prihlášku do 20. apríla 2018 na webe http://www.mastersgate.com/sutaz.​

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: archív MasterGate

Zažiarte vo svojej kategórii

Súťažiaci si majú možnosť zmerať sily v 4 hlavných kategóriách a byť ocenení 2 špeciálnymi cenami. V každej kategórii sú pre eshopy pripravené atraktívne výhry v podobe konzultácií od partnerov a skvelých marketingových produktov, ktorých cieľom je akcelerácia ich biznisu. Každý prihlásený eshop, už len samotnou bezplatnou registráciu, automaticky získava množstvo benefitov, vrátane zvýšenia povedomia o svojej značke.

V aktuálnom ročníku sú pre súťažiacich pripravené 4 hlavné súťažné kategórie:

1. Bricks To Clicks

2. Exporters

3. Rising Stars

4. Business To Business

Do každej z nich sa môžu prihlásiť eshopy spĺňajúce stanovené kritériá. Do kategórie „Bricks To Clicks“ sa môžu prihlasovať obchodníci a výrobcovia, ktorí vlastnia kamenné obchody alebo väčšiu distribučnú sieť a svoje produkty predávajú online alebo prechádzajú na online predaj. V kategórii Exporters si medzi sebou zmerajú sily stredné a veľké eshopy s rastúcim potenciálom na domácom trhu a víziou expandovať za hranice svojej krajiny. V kategórii Rising Stars budú súťažiť malé a stredné eshopy, ktoré aktuálne štartujú svoj online biznis, ich ambície však siahajú ďaleko za hranice tohto bodu. V štvrtej kategórii Business to Business budú súťažiť eshopy a weby, ktoré ponúkajú svoje produkty a služby ďalším obchodníkom (tzv. B2B).

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: archív MasterGate

Finalisti súťaže získavajú aj dôležitý feedback o aktuálnom fungovaní ich eshopu/webu a iné bonusy napríklad v podobe automatického vstupu na akceleračný Boot camp a 5 jesenných akceleračných školení organizovaných v rámci MastersGate Academy. Víťazi v jednotlivých kategóriách okrem krásnej a hodnotnej trofeje naviac získajú skutočne atraktíne ceny od partnerov – akceleračný program pod vedením ambasádora príslušnej kategórie. Organizátor súťaže spoločnosť ui42 sa riadi heslom „dream big“ a spojením síl skúsených obchodníkov, partnerov, ako ajzapojením efektívnych marketingových nástrojov dokážu spoločne napísať množstvo úspešných podnikateľských príbehov.

Podporte váš obľúbený eshop

Hlasovanie verejnosti začína 20. marca 2018 a od tohto dátumu majú súťažiaci možnosť získať tzv. divokú kartu. Po skončení verejného hlasovania ustanoví odborná komisia trojicu finalistov pre každú kategóriu, ku ktorým sa pripoja štyria výhercovia divokej karty. Z takto vytvorenej skupiny šestnástich finalistov nakoniec vyberie odborná porota (garanti projektu) víťazov vpríslušných súťažných kategóriách. Oficiálne výsledky súťaže budú vyhlásené počas MastersGate Summitu. Následne počas jesene prebehnú akceleračné školenia pre naplnenie vízie projektu a teda pomoc eshopom v ceste za rastom ich biznisu. Všetky potrebné informácie o súťažizískatenawebe:h​ ttp://www.mastersgate.com/sutaz​.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: archív MasterGate

Zahlasujte za ten najlepší eshop a posuňte ho bližšie k unikátnej príležitosti exponenciálne rásť s podporou skúsených odborníkov: ​https://www.mastersgate.com/hlasovanie​.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech