„Zľahčovači všetkých krajín, polibte si…“ Drsný a dôležitý odkaz futbalového trénera z JISky valcuje internet

  • Drsnejšie sa písať nedalo. Toto je realita, nie film
  • Tréner Vlado Goffa bojuje s koronavírusom na JISke, pacienti okolo neho sa menia
vlado goffa
Facebook/Vladimír Goffa, TASR/Erika Ďurčová
  • Drsnejšie sa písať nedalo. Toto je realita, nie film
  • Tréner Vlado Goffa bojuje s koronavírusom na JISke, pacienti okolo neho sa menia

Populárny futbalový tréner Vladimír Goffa leží na jednotke intenzívnej starostlivosti na COVID oddelení. Z nemocnice zavesil na Facebook fotku, ktorá nesie aj štipľavý odkaz pre všetkých popieračov.

Keby sa niektorý z „chripôčkárov“ objavil na oddelení, kde leží, tak „ho tu všetci ležiaci obhádžeme plnými bažantami a ja osobne mu vykydám svoju dávku stolice z misy, do ktorej seriem na posteli,“ nešetrí tvrdými vyjadreniami Goffa.

Dnes sa máme na JISke asi takto: Lezime, dusime sa, nerozpravame, trpime, cakame na zazrak, meni sa to tu ako na…

Posted by Vlado Goffa on Thursday, 18 March 2021

Dodáva ešte detaily o tom, kam by takému človeku napchal hadičky, na ktoré sú popripájaní pacienti a ako by mu nechal príbuzným oznamovať, že daný človek už nie je medzi nami. „Zľahčovači všetkých krajín, polibte mi prdel. Drsnejšie sa písať nedalo. Toto je realita, nie film,“ dodáva známy žilinský tréner s narážkou na to, aby tento jeho odkaz pochopili aj menej chápaví ľudia.

No a teraz niečo pozitívne. Funguje to tu, ako má. Ludia bojujú,“ dodáva Goffa. Tréner bojuje s koronavírusom už od 1. marca, no až 11. marca sa dostal do nemocnice na COVID oddelenie, odkiaľ pravidelne zásobuje svojich fanúšikov postrehmi zo svojej hospitalizácie. Jeho ostatná fotka sa však šíri sociálnymi sieťami najviac, už má viac ako 1 400 zdieľaní.

Dávajte si na seba pozor. Ak máte nejaké preposlané videá z plných terás v Novom Sade či z trhov v Anglicku, pošlite mne i ďalším, nech si uvedomia, že iba my Slováci sme neslobodné ovce, čo nosia handry na papuli, že už treba všetko rozvoľniť a celý svet je pod vplyvom tajného spiknutia atď atď,“ napísal sarkasticky Goffa v deň hospitalizácie.

Vladimír Goffa má iba 61 rokov a už skončil na jednotke intenzívnej starostlivosti. Niekdajší futbalista dnes pôsobí ako tréner. Svojho času pôsobil aj na Maldivách, kde trénoval miestne futbalové mužstvo, ktoré doviedol k titulu.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK