4 úžasné programátorské online kurzy

  • Ak si ich stiahneš v najbližších dňoch, ešte aj ušetríš.
pckurz
  • Ak si ich stiahneš v najbližších dňoch, ešte aj ušetríš.

Všetkým je nám jasné, že vedieť kódovať je dôležitá zručnosť prakticky pre každého, kto chce v súčasnosti zažiariť na trhu práce alebo začať vlastné podnikanie. Ale všetci aj vieme, aké náročné to je, nehovoriac o peniazoch a čase, ktorý do toho treba investovať. Keď je človek zamestnaný alebo full time študent, jednoducho na to nemá čas.

Tento článok ti prináša rebríček 4 najlepšie hodnotených online programovacích kurzov ScienceAlert Academy, ktoré môžeš absolvovať z pohodlia svojho gauča a nemusíš ani do nich investovať veľké peniaze. V rámci možností je to najlepšia a najmenej bolestná cesta, ako sa naučiť programovať.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt online course student hipster

foto: williams.edu.au

1.Complete Web Developer Course 2.0

Čo musíš vedieť na tvorbu webstránok. Tento kurz, ktorý ťa pohltí, je skvelým na začiatkom. Naučíš sa základy HTML5, CSS3 a Pythonu a skutočne vybuduješ 25 jednoduchých webov a aplikácii od nuly.

Dĺžka: 30,5 hodiny

Cena: $19 do 11.októbra

2. Cloud Computing od nuly

Cloud Computing j všade – robí hosting našej hudbe, fotkám a dátam. Ale ako vlastne funguje?

V tomto kurze sa naučíš, ako zdieľať zdroje po sieti, ako používať cloud technológie ako Google Computer Engine, Amazon AWS či Red Hat.

Dĺžka: 2 hodiny

Cena: $14 do 11.októbra

3. Staň sa etickým hackerom

Chceš byť platený za hackovanie? Tento súhrn 9 kurzov ťa naučí, ako sa stať etickým hackerom – odborníkom, ktorý príde zachrániť firmu, keď je hacknutá a potrebuje získať prístup k svojej sieti (áno, presne ako v seriáli Mr. Robot). Balíček obsahuje moduly ako Linux Security a Hardening: praktická bezpečnostná príručka a „Etický hacking pre začiatočníkov“.

Dĺžka: 16 hodín

Cena: $49 do 11. októbra

4. Complete Machine Learning balík

Si bežec na dlhšiu trať? Chceš sa dostať do hĺbky a komplexne? Tento balíček ti umožní prístup k 10 rôznym kurzom, vrátane „An introduction to deep learning & computer vision“ a „An introduction to machine learning & NLP in Python“, ktorý je vyučovaný expertami zo Silicon Valley.

Strojové učenie sa stáva podstatné už aj v odvetviach ako medicína, matematika, softvérový vývoj či pri autonómnych vozidlách. Tento balíček ti dá skilly, ktoré budú tvojim veľkým aktívom.

Dĺžka: 63.5 hodiny

Cena: $39,99 do 8.októbra

zdroj: sciencealert.com zdroj titulnej fotografie:mbainsight.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech