5 kurzov, po ktorých sa posunú tvoje kuchárske schopnosti na novú úroveň

  • Je tu ďalšia várka online kurzov, ktorých cena je momentálne znížená na minimum. Tentokrát sa vďaka nim naučíš kuchárskemu remeslu z pohodlia domova.
losos
unsplash.com
  • Je tu ďalšia várka online kurzov, ktorých cena je momentálne znížená na minimum. Tentokrát sa vďaka nim naučíš kuchárskemu remeslu z pohodlia domova.

Uvar si doma čínsku kuchyňu ako profík

foto:udemy.com

Zoznám sa s jednoduchými pravidlami čínskej kuchyne a postupne ich začni používať aj v praxi. Vďaka kurzu sa naučíš o rôznych štýloch čínskej kuchyne, pretože to nie je len o krájaní a hodení do woku. Objav ako čínu pripravujú lokálci, bez toho, aby si potreboval množstvo špeciálnych ingrediencií.

Zľava z 25 € na 15 €

 

Nauč sa, ako pripraviť vegetariánske a vegánske recepty s dokonalou chuťou

foto:udemy.com

Vo vegánskej online škole varenia zistíš, ako pripraviť chutné a zdravé jedlá. 60 až 90-minútové videa zahŕňajú ukážky prípravy 8 až 12-tich receptov, vegánsku techniku varenia a informácie, ako si život vegána naplno užiť. Všetko zvládne z pohodlia tvojej kuchyne.

Zľava z 50 € na 15 €

 

Staň sa sushi majstrom za dve hodiny

foto:udemy.com

Využi step by step video, vďaka ktorému sa naučíš vo vlastnej kuchyni pripraviť sushi ako z reštaurácie. Kurzom ťa prevedie Keiko Yamamoto – skúsená sushi majsterka, ktorá má na svojom konte množstvo ocenení a natočila kuchársku show vo Veľkej Británia. Kurz trvá dve hodiny, po ktorých sa z úplného začiatočníka, môžeš stať majstrom a pripravovať super sushi pre priateľov a rodinu.

Zľava z 120 € na 30 €

Priprav si dokonalé pizza cesto ako z Talianska

foto:udemy.com

Vytvoriť domáce pizza cesto môže byť naozaj frustrujúcim zážitkom. Z bezplatných online videí sa väčšinou príliš veľa nenaučíš, keďže sú skôr informačné. Tento kurz je zostavený tak, aby ti poskytol podrobný postup pre výrobu dokonalého domáceho pizza cesta, po ktorom budeš opovrhovať mrazenou pizzou. Okrem toho zistíš, ako pripraviť rajčinový základ na pizzu ako z Talianska, ale aj to ako si pizza cesto predpekať.

Zľava z 45 € na 15 €

 

Priprav si telo na leto vďaka jedálničku fitness modelov

foto:udemy.com

Master Planning Mastery patrí medzi najobľúbenejšie a najkomplexnejšie kurzy zamerané na plánovanie jedálnička. Do kurzu sa zapojilo viac ako 2 400 ľudí zo 154 krajín sveta, aby stratili tuk a získali svaly. Ak chceš tipy od fitness modela a treńera, ktorému sa podarilo získať prvé miesto na súťaži National and World Fitness Titles 2017, poď do toho. Predsa len, leto sa blíži a strava je viac ako 80 % úspechu.

Zľava z 200 € na 15 €

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech